TVK Vectra - internet, telefon

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

jezarek pisze:Czu Was również w analogowej Vectrze zastąpiono TVN Meteo kanałem Movies24?
Tak, jednego jak i drugiego programu jakoś nie oglądam
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

U mnie wycofano TVN Meteo już kilka tygodni temu, jednak nie ma Movies24. Po prostu śnieg. Żałosne.
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

Mam pytanie - dlaczego na stronie Vectry są wypisane kanały, których nie ma w ofercie w moim mieście? Jest jakiś sposób, żeby włączyli jakiś inny kanał?
wyspa8
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2009, 0:52

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wyspa8 »

vectra to oszusci wyudzili ode mnie dwa lata temu 4 tysiace zlotych i chcieli jeszcze 2 tysiace-a za co za ich dziadowska telewizje kablowa-sprawa przeciwko vectrze toczy sie w sadzie-jestescie naiwni wybierajcie Vectre!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Piszesz tak, bo miałeś z nią problemy. Ja od wielu lat jestem jej abonentem i nie mam powodów do narzekań - prócz tego, że mogę pomarudzić na słabą moc sygnału niektórych kanałów nadawanych w ofercie analogowej. Na części odbiorników, nie wspominając o kartach telewizyjnych, trudno jest coś wycisnąć, żeby oglądać niektóre stacje.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W miejscu TVN Meteo włączono w Starachowicach Cartoon Network/TCM. Przez około miesiąc w tym miejscu widać było tylko śnieg.
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

U mnie w miejscu TVN METEO jest Movies24, już od dawna
The_Crow
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2009, 16:33

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: The_Crow »

Witam wszystkich.


Powiedzcie mi jak to się dzieje, że Vectra jest w od Wierzbicy po Nowe Miasto i chciało by się napisać od Warki po Skarżysko, ale nie, nie mogę gdyż nie ma jej w Szydłowcu, Od pewnego czasu śledzę rozwój Vectry, gdy pojawia się w nowej lokalizacji myślę sobie już niedługo będzie u mnie, ale jakimś dziwnym trafem Szydłowiec(powiat Szydłowiecki) jest skutecznie omijany. Może ktoś mi to wyjaśni?
Awatar użytkownika
Sajgonka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:07

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sajgonka »

Nie wiem czy u wszystkich ale w moim mieście w zamian za patio tv wstawiono kanał Rebel tv. Czy u was takowa zmiana też była. Czy ona jest stała czy chwilowa (póki nie ma Patio tv)
vectra2.0
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2010, 16:30

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vectra2.0 »

witam. mam umowę w Vectrze, i mam pytanie. są teraz nowe oferty np pakiet platynowy i internet 8 mb za 105zł. jestem tym zainteresowany ale mam umowę do marca 2011. posiadam teraz pakiet złoty i internet 1 mb za 93zł. jest możliwość wzięcia tamtej umowy juz czy muszę czekać do marca 2011? proszę o odpowiedź, bądź pokierujcie gdzie mogę dostać odpowiedź na moje pytanie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie mam pewności, ale zdaje się, że nie powinieneś mieć problemu ze zmianą pakietu na wyższy. Gorzej jeśli by było na odwrót. I sprawdź czy oferta nie dotyczy np. tylko nowych abonentów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

No i mamy zmiany. Wycofano TVN Warszawa, RTL2, VOX, SAT.1 i Super RTL. W ich miejsce jak wspominano już otrzymaliśmy dostęp do TV Bielsat, CSB TV, VH1 European, Czwórki (PR) i Rebel TV, które jeszcze nie działa - przynajmniej u mnie.

W moim przekonaniu Vectra powinna zrobić teraz sprzątanie na liście programów. Bielsat wszedl na miejsce TVN Warszawa (kanał 105), choć powinien być gdzieś dalej. CSB TV, VH1, Czwórka i Rebel TV powinny zostać przesunięte do części listy z kanałami muzycznymi. A... i Comedy Central Family wreszcie powinno się pojawić koło swojej stacji "matki".

W komunikacie dla mediów niby podano nowe pozycje programów, no ale to tylko info prasowe. Jak będzie i kiedy będzie, to się okaże.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

01.09.2011 sieć powiększy swoją ofertę o nowy kanał - Da Vinci Learning, dostępny będzie w złotym pakiecie.

Czytaj więcej.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
kattsu
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:40

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kattsu »

Witam, na terenie Bydgoszczy i okolic Vectra zastapiła kablówkę Netii i od srodka tygodnia wesżły kanały, których nie miałem przed tem jednak nie mam RTL'u, czy ogolny wykaz programów jest we wszystkich oddziałach Vectra czy np. ludzie w Warszawie mają inne kanały ludzie we wspomnianej Bydgoszczy inne?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

TVK Vectra - internet, telefon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Lista kanałów różni się terytorialnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości