Radio ZET

Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tej ogólnopolskiej stacji radiowej.
Jak dla mnie obecny format tego nie podoba mi się,ponieważ uważam,że Radio Plus,które również gra takie spokojne i łagodne piosenki ma lepszy wybór piosenek,czyli nie powtarzaja się one tak często.A Radio zet puszcza w kółko te same piosenki.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Dla mnie jak na razie niezastąpiony jest Janusz Weiss :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Sensacyjny konkurs w Radiu Zet

W poniedziałek, 17 lipca 2006 roku, na antenie Radia Zet startuje nowy, wakacyjny konkurs - "Kod Zet". W sensacyjnych głównych rolach występują: Leonid, w którego wcieli się aktor Piotr Adamczyk oraz Dawincja, w tej roli piosenkarka Kayah.


Zadaniem słuchaczy w konkursie "Zet Dance" jest uważnie wysłuchanie sensacyjnej powieści, którą będą opowiadać Kayah i Piotr Adamczyk, a następnie wysłanie SMS-a z odpowiednim kodem. Nagrodami są duże pieniądze - łącza pula to 500 tys. zł.

"Kod Zet" będzie pojawiał się na antenie Radia Zet od poniedziałku do piątku między godzinami 6.30 a 17.00. Codziennie będą trzy szanse na wygraną. Po każdej z rund prowadzący program będzie dzwonił do wylosowanego nadawcy SMS-a. Konkurs będzie trwał do końca wakacji - do 1 września 2006 roku.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Hmmmmmm, sensacją w ZETce bardziej było niespodziewane pojawienie się Przemysława Edgara Gosiewskiego u Olejnik ;)

A poważnie, stacja się już jakiś czas temu stoczyła i tak się dalej toczy. Właściwie teraz niewiadomo co to takiego. Bo z jednej strony chcą łagodnie, z drugiej tanecznie i człowiek się gubi.
Ale faktycznie Weiss, już od lat jest niezastąpiony! Szkoda tylko, że to jedyne pasmo warte słuchania w Radiu Zet moim zdaniem :(
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Te ich konkursiwa to totalna porażka. Komercja na maxa....
W zetce słucham czasami wiadomości i wspomnianej przez Izę audycji prowadzonej przez Janusza Weissa.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Prokuratura wzywa Monikę Olejnik

Monika Olejnik, w czasie wtorkowej rozmowy z "Gościem Radia Zet" zdradziła, że w poniedziałek musi wstawić się w katowickiej prokuraturze, by zeznawać w sprawie prokuratora Kazimierza Olejnika. Powód - wywiad z Olejnikiem.


Gdy Ryszard Kalisz, wtorkowy "Gośc Radia Zet", negatywnie odniósł się do planowanego powołania przez sejm komisji śledczej ds. mediów i dziennikarzy, której przewodniczącym miałby zostać Jacek Kurski, Monika Olejnik przyznała, że dziennikarze i tak są już przesłuchiwani.

-Ja na przykład proszę pana w poniedziałek jadę do prokuratury w Katowicach i będę przesłuchiwana w związku z tym, że prokurator Olejnik udzielił mi wywiadu - powiedziała Monika Olejnik we wtorkowej audycji "Gość Radia Zet". -Olejnik jest oskarżony o złamanie tajemnicy państwowej i ja chyba brałam w tym udział, bo kusiłam pytaniami pana prokuratora w radiu - dodała dziennikarka.

Ryszard Kalisz, gość Moniki Olejnik, był zaskoczony i zaapelował na antenie do Prokuratora Generalnego i Prokuratora Krajowego Kaczmarka, by sprawdzili na jaką sytuację i po co wzywana jest pani redaktor Olejnik.

Gdy Kalisz sugerował, że sama dziennikarka z tej sytuacji się "nabija", redaktor Olejnik zaprzeczyła mówiąc: - Jak się nabijam? Jadę! Wsiadam w pociąg w poniedziałek i jadę do Katowic. -Oczywiście musi pani pojechać, bo jest pani wezwana, gdyby pani się nie wstawiła to mogą panią doprowadzić siłą - poinformował z uśmiechem Kalisz dziennikarkę.

Dziennikarka zakończyła audycję pytaniem, czy prokuratura odda jej pieniądze za bilet. -Nie -odparł poseł Kalisz. -No nic, trudno - odpowiedziała Olejnik.
Źródło : media2.pl
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Jakiś czas temu wspominałam, że do wyścigu z sieciowym RMFem i Eską, rusza ZETka
Eurozet złożył 45 stacjom zrzeszonym w Pakiecie Niezależnych ofertę odkupienia udziałów. Zapowiada, że chce utrzymać lokalny charakter przejmowanych stacji i nie planuje stworzenia sieci. Do Eurozetu należy RRM, który sprzedaje czas reklamowy rozgłośni należących do Pakietu Niezależnych.
Eurozet jest zainteresowany odkupieniem nawet mniejszościowych udziałów w każdej stacji, bez względu na jej pozycję na rynku i wyniki finansowe. – Chcemy stworzyć alternatywę dla rozgłośni, które są teraz przejmowane przez Radio Eska lub Multimedia (tworzy sieć RMF Maxxx – przyp. red.). Dzięki przejęciu przez nas rozgłośni utrzymany zostałby różnorodny rynek stacji lokalnych, nie będziemy dążyć do ich unifikacji – twierdzi Rafał Tomasz Biegała, dyrektor działu współpracy ze stacjami w Eurozecie.
Źródło: press.pl

Z tego co mi wiadomo, pierwszą stacją którą kupuje Eurozet jest łódzkie Radio Pogoda.
Nieco przeraża mnie taka perspektywa, bo oznacza ona podział rynku radiowego w Polsce na 3 wielkoludów. Pod znakiem zapytania stoi również to zachowanie lokalności w nowej sieci. RMF Maxxx też to obiecywał przejmowanym rozgłośniom i później co niektórzy nieźle się rozczarowali.

Z racji tego, że na forum mamy i zwolenników Eski i entuzjastów Maxxxa, ciekawi mnie Wasza opinia o pomysłach ZETki.
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Grube ryby biją się miedzy sobą a tymczasem giną kolejne lokalne stacje radiowe...
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Ja bardzo lubię radio Zet, a szczególnie za sensacje 20-go wieku i Janusza Weiss-a (on załatwi każdą sprawę :D )
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja z kolei za Zet Dance po 20
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zmiany w Radiu Zet

Koniec czułego grania w Radiu Zet? Od grudnia Radio Zet będzie używało nowego linera, który zastąpi dotychczasowy - "Radio Zet - Czułe granie".

Na razie stacja nie ujawnia szczegółów. Wiadomo jedynie, że nowy liner obowiązywał będzie od soboty, 2 grudnia 2006 roku. Już teraz na antenie stacji można usłyszeć zapowiedzi tego wydarzenia.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Siła muzyki w Radiu Zet

Radio Zet kończy z czułą muzyką i podkreśla jej siłę. Zagadka została rozwiązana. Stacja zdradziła swój nowy liner, który na antenie stacji będzie obowiązywał od najbliżej soboty, 2 grudnia.

O zmianach w Radiu Zet można usłyszeć na antenie od kilku dni. Już wiadomo. Nowym linerem stacji będzie "Radio Zet. Siła muzyki!". Stacja zdecydowała się wprowadzić nowy liner, by podkreślić siłę marki Radia Zet oraz jakość prezentowanej w nim muzyki.

Jak czytamy w komunikacie stacji, muzyka Radia Zet jest bardzo dobrze oceniana w grupie docelwoej stacji (osób w wieku od 25 do 44 lat). Wprowadzenie nowego hasła poprzedziły badania, które wykazały, iż nowy liner idealnie pasuje do marki Radia Zet. O wysokiej jakości marki świadczy także fakt, że sprzedaż płyt wydawanych pod marką Radia Zet od 2002 roku sięga niemal miliona egzemplarzy.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Zapowiadała się rewolucja, ba słychać było nawet głosy o zmianie przez ZETkę formatu na CHR, co zresztą byłoby dla mnie bardzo dobrym posunięciem, gdyż brakuje w naszym Kraju ogólnopolskiej rozgłośni tego typu.
Tymczasem na razie, poza hasłem, specjalnych zmian nie widać. Ale to dopiero pierwszy dzień z nowym, „silnym” linerem :)
Obrazek
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Strasznie wolno chodzi od wczoraj strona Zetki. Ściągniecie rozmów Olejnik graniczy z cudem...
fajne radio

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fajne radio »

[radio jest cudowne pan starybrat rewelacja blondynka tez dobra szkoda ,że zdarzaja sie takie wpadki jak podanie mylnej godziny zycze powodzenia:)marcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości