• matik56 min temu
    70 km, godzina drogi samochodem więc nie jest źle
  • Ogorek55 min temu
    No to jeszcze znośna odległość
  • Ogorek54 min temu
    @Tomasz_B :o No to powodzenia mu, ale akurat w austriackiej repie największa konkurencja :P
  • Karol54 min temu
    A ja dalej nie widzę w IKP terminu drugiej dawki 🙂
  • Christianus50 min temu
    Właśnie udało mi się zapisać, sobota za 2 tygodnie, Moderna ;)
  • Dominik1989147 minut(y) temu
    Karol widziałeś , żeby ktoś macał jezykiem w wodzie świeconej. Paranoje masz jakąś :o
  • Dominik1989146 minut(y) temu
    Dobre macał językiem :rolleyes:
  • Dominik1989146 minut(y) temu
    Mam talent ^-^
  • Tomasz_B45 minut(y) temu
    Od południa to samo w kółko :o macanie, lizanie :rolleyes:
  • Dominik1989145 minut(y) temu
    To Karol zaczął temat ja się tylsko dostosowałem ;)
  • Karol41 minut(y) temu
    @Dominik19891 rękami dotykasz ust, jedzenia...
  • Karol40 minut(y) temu
    @pulkownik dzwoniłem na infolinię w sprawie terminu drugiej dawki w IKP.
  • Karol39 minut(y) temu
    Pan powiedział, że muszą wprowadzić dane w punkcie szczepień, bo nie widzi tego w systemie i trzeba poczekać. I ogólnie dużo tego typu zapytań dostają.
  • Karol38 minut(y) temu
    Swoją drogą to ciekawe, bo jakoś nie było problemu wprowadzić do IKP numeru serii szczepionki, którą otrzymałem 🙂
  • Karol36 minut(y) temu
    Informatyzacja służby zdrowia level expert, żeby w 2021 roku jedyne oficjalne potwierdzenie terminu drugiej dawki znajdowało się na tekturce 🙂
  • Karol33 minut(y) temu
    Lubię ministra Dworczyka, ale tutaj należy mu się trochę krytyki 🙂
  • pulkownik30 minut(y) temu
    @Karol no u mnie jest ta sama sytuacja, w IKP numer szczepionki, ale terminu drugiej brak xD
  • matik27 minut(y) temu
    @Karol, to tak jak ktoś szczepił się w trakcie majówki J&J a miał wcześniej umówiony termin np. na połowę maja. Mimo wcześniejszego szczepienia taka osoba musiała sama odwołać szczepienie bo nie działo się to z automatu... Nawet nie chcę myśleć ile osób tego nie zrobi i będą pustki w punktach....
  • Karol26 minut(y) temu
    Słabe jest również to, że po drugą dawkę trzeba wybrać się w to samo miejsce 🙂
  • Karol25 minut(y) temu
    Czyli nawet jeśli będę mieć 100 wolnych terminów u siebie, będę musiał jechać pół województwa do konkretnego punktu szczepień 🙂
  • Jordi21 minut(y) temu
    W Łodzi w RM z SLD odeszło 4 radnych tym samym w Radzie Miejskiej mamy w tej chwili 23 radnych KO, 7 niezrzeszonych, 6 PiS i 4 Lewicy :lol:
  • Jordi20 minut(y) temu
    Niezrzeszeni to 2 co z PiS zwiała, 1 z KO i 4 z Lewicy xD
  • Jordi19 minut(y) temu
    2 z PiS i 1 z KO sympatyzują z Hołownią.
  • Jordi19 minut(y) temu
    Także burdel na kółkach, ale i tak większość niezagrożoną ma KO.
  • Karol15 minut(y) temu
    Robię pizzę na patelni 🙂

Zaloguj się  •  Zarejestruj się