• bucik1113 minut(y) temu
    @Jordi na to wygląda
  • Jordi12 minut(y) temu
    Czyli finał 9 lipca wyjdzie.
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    Kto to będzie oglądać jak wtedy euro3 :huh:
  • Jordi12 minut(y) temu
    No to szok Siódemka szaleje. ZpU całe wakacje, 19+ w czerwcu, ONS, MILF&DADDY latem :o
  • dida1231411 minut(y) temu
    @Jordi - Miszczak poszedł po rozum do głowy. Chcę trochę widzów od TVP zabrać podczas Euro
  • bucik1111 minut(y) temu
    @Tomasz_B raczej to jest żeby zapchać ramówkę, i ONS ludzie będą oglądać w Playerze
  • bucik1110 minut(y) temu
    @Jordi tak jak Miszczak mówił, że nie chcą przerw to to robią. Na TVN-ie będą jeszcze premiery w czerwcu (i pewnie w lipcu) Na Wspólnej. Szaleją, szalęją
  • Jordi9 minut(y) temu
    @Tomasz_B już parę dni temu napisałem co myślę o tym, żeby przez JEDNĄ imprezę, gdzie większość meczy nie wyciągnie 1/3 udziałów cała reszta ma walić powtórki i starocie BO TAK...
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    @Jordi ja też swoje pisze :huh:
  • Jordi8 minut(y) temu
    Moim zdaniem brawo dla Siódemki. Za mądre te nowości nie są, ale SĄ.
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Tylko że ja i szary i że mnie nie darzysz sympatia to traktujesz to co pisze cokolwiek za mniej ważne :huh:
  • KG26 minut(y) temu
    Tragedia ten fragment
  • KG26 minut(y) temu
    Jak Sylwester Marzeń to wygląda
  • Mat.2123476 minut(y) temu
    Ciekawe czy w siódemce jesienią będą jakieś nowości oprócz tego serialu za zpu
  • kamil25055 minut(y) temu
    Szkoda, że w tym programie z "Big Brothera" tylko Madzia. Ogólnie to I jeden i drugi program nie dla mnie.
  • bucik114 minut(y) temu
    @Mat.212347 wątpię, już mają pełną ramówkę, bo 19+, Papiery Na Szczęście, Brzydula, Śluby, Hotel Paradise. Jedynie czego można się spodziewać to przeniesiony "Lab" z głównej stacji.
  • Jordi4 minut(y) temu
    Madzia z Adą chyba szybko wyleciały, bo raptem kilka dni po wylocie już selfiki codziennie dawały.
  • kamil25054 minut(y) temu
    W niedzielę mecz o nic w CANAL+Film: Lech-Górnik. Serio innych nie było? A gdzie mecz Warty, która ma jeszcze szanse na puchary?
  • Jordi3 minut(y) temu
    Beata pewno z dziewczyn najdalej zaszła.
  • kamil25052 minut(y) temu
    @bucik11 wątpię by tam "Lab" się pojawił. On nawet na TVN7 miał kiepskie wyniki. Po prostu tu trzeba wprowadzić zmiany w samym serialu. Bez tego nie pójdzie to do przodu.
  • Asjata2 minut(y) temu
    @Jordi Wg tam maja odpadać co odcinek?
  • pulkownik1 minutę temu
    Jaaaaa pierdziele, kto wymyślił wizualki na nasz występ na ESC XD Tragedia, to jest gorsze jak Sylwester Marzeń
  • bucik11chwilę temu
    @kamil2505 to też prawda ;) Już nie wiem co wymyślą. Pamiętam, że kiedyś pisałem o tym, że Ola Krzesik (aktorka z 19+) powiedziała, że Siódemka kręci dwa nowe seriale, wiec jedno już mamy, a co drugie :o
  • Darillachwilę temu
    @pulkownik zastęsknisz za kimś jak go stracisz (Smuga) :lol:
  • pulkownikchwilę temu
    @Darilla hahahaha dokładnie xD :Jesli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgroszy to cholernie pewnie że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepszy" XDDDDDDDD

Zaloguj się  •  Zarejestruj się