• Jordidzisiaj, 0:33
    W ogóle Krystian na RR w rozpuszczonych włosach. Koszmarnie wygląda...
  • Jordidzisiaj, 0:34
    Klaudia im gada żeby mądrze wykorzystali i namieszali to oni walną chyba kapiszona :rolleyes:
  • Ogorekdzisiaj, 0:35
    Mój rocznik...
  • Kacperdzisiaj, 0:38
    @Ogorek Cóż... W sumie sam nie nadążam za dzisiejszym internetem, ale mniejsza (a już o multiinfluencerach pokroju Rubik czy Wieniawy pisać nie będę, bo nie wyczymie)
  • Ogorekdzisiaj, 0:38
    Cóż, trzeba być sobą i nie dać się zwariować :P
  • Jordidzisiaj, 0:46
    A ja zmykam papa :)
  • Ogorekdzisiaj, 1:07
    Dobranoc wszystkim :)
  • KG2dzisiaj, 1:32
    Tragiczny odcinek Kuby. Natalia niczym szczególnym nie błysnęła, a pozostałych dwóch gości muszę jeszcze rozchodzić... Żenująca to była "rozmowa"
  • KG2dzisiaj, 1:34
    To coś co chyba nazwano piosenką przed wejściem tych chłopaków... Szkodliwy twór
  • KG2dzisiaj, 1:41
    Chociaż jedna rzecz mnie zaskoczyła - Kuba wyraźnie zaznaczył, że nowe piosenki Natalii są słabe według niego i przygryzał jej sporo co do braku hitu i jej wiecznego "rozpoczynania" kariery na serio (chociaż ona nie lubi słowa "kariera")
  • Kacperdzisiaj, 1:52
    Dobranoc
  • MaciejOlekdzisiaj, 2:31
    Ech ci współcześni idole młodzieży... Gdzie to zmierza. A ja rocznik 95 w ogóle nie interesuję się tą ekipą, nie oglądam i dobrze mi z tym. Dobranoc.
  • pulkownikdzisiaj, 9:11
    O 10:30 konferencja Niedzielskiego.
  • Alek122426 minut(y) temu
    Nieoficjalnie: zostaną otwarte żłobki, przedszkola i obiekty sportowe dla amatorów na świeżym powietrzu
  • Alek122426 minut(y) temu
    I to ma być do 5 maja
  • Tomasz_B21 minut(y) temu
    Czyli w Krakowie nie pobiegają bo tam powietrze niezbyt czyste
  • Alek122419 minut(y) temu
    Generalnie bieganie nie było zabronione.
  • Jordi16 minut(y) temu
    RS ogólny wynik słabawy, ale w 16-49 jak na ten program całkiem niezły :)
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Co to rs :huh:
  • Karinkabart11 minut(y) temu
    @Tomasz_B Równi sobie
  • Karinkabart6 minut(y) temu
    21283 nowych przypadków i 803 zgony
  • Alek12245 minut(y) temu
    Konfa
  • Kamilo1 minutę temu
    To już ta o obostrzeniach? A gdzie Mateuszek Kłamczuszek?
  • FelciakPLchwilę temu
    @Kamilo Nie może być posłańcem złych wieści.
  • Alek1224chwilę temu
    Mateusz przyjdzie jak trzeba będzie ogłosić luzowanie duże

Zaloguj się  •  Zarejestruj się