• kamoldzisiaj, 1:18
    Osiem gwiazdek na kartonie z przeprowadzki XD!
  • MaciejOlekdzisiaj, 3:01
    Cóż..... dobranoc. :)
  • KG2dzisiaj, 7:42
    Co tam się wydarzyło :DD 8)
  • KG2dzisiaj, 7:45
    No cóż - skupmy się na dobrych wykonaniach. Wczoraj świetnie Islandia, Serbia, Mołdawia zaskoczenie, San Marino ma potencjał, ale podobno potrzebne są poprawki.
  • KG2dzisiaj, 7:46
    No i Austria ogromne zaskoczenie też
  • KubaBingdzisiaj, 8:13
    Nikt nie wysyłał wyników ankiety na wiwibloggs? Na 6,3tys głosów 20% Grecja, 19% Islandia, 18,9% Serbia, 16,2% POLSKA, 11% San Marino, 4,5% Mołdawia, 4% Austria, 3,7% Czechy, 2,5% Estonia :P
  • Hot Heart57 min temu
    Brzoza #4 na karcie na czasie ;D
  • pulkownik55 min temu
    Heloł jurop! 8) :twisted:
  • Manieq42 minut(y) temu
    Heloł Jurop is (probably) the new HABA - change my mind 8)
  • Manieq31 minut(y) temu
    Tak sobie przeglądam komentarze pod próbą naszej chluby narodowej i myślę sobie - co jest gorsze? Pisanie, że to - dosłownie - "g****o, szm*lc, ostatnie miejsce etc.", czy pisanie, że "Polaczki nic nie doceniają, tylko na****iają łapami w dół dla zasady, a w ogóle Rafcio jest megaprzystojny i poradzi sobie bez zawistnych cebulaczków" :rolleyes:
  • Jordi20 minut(y) temu
    @KubaBing fani go pewno windowali. Ranking dziennikarzy jest bezlitosny :P
  • pulkownik19 minut(y) temu
    Brzoza był, wg relacji, totalnie zestresowany - przerażenie w oczach, trzęsące się ręce itp. stąd, mam nadzieję, fatalny występ wczoraj. Może jak się oswoi z sytuacją będzie lepiej, oby :P No i chórzysta wg mnie jest albo do wywalenia albo musi z Rafałem pracować dniami i nocami nad synchronem, bo jeden w lewo drugi w prawo.
  • Jordi18 minut(y) temu
    @pulkownik no Robert powiedział "on tam jest zes***ny"
  • Jordi17 minut(y) temu
    A dzisiaj czekamy na 15:00 :)
  • pulkownik17 minut(y) temu
    @Jordi ale to jest o tyle dziwne, że przecież Brzoza to stary wyjadacz, nie sądziłem że scena go aż tak sparaliżuje.
  • Jordi10 minut(y) temu
    @pulkownik podejrzewam, że BOLI go meganiska ocena buków i ogólnie... Więc stres jest, bo nie wyjście z semi to ego megaucierpi :P
  • KG29 minut(y) temu
    @pulkownik kiedyś widziałem komentarz od jakiegoś artysty, że jak się wchodzi na tę scenę z taką presją wokół tego co za chwilę zrobisz, to każdy czuje się jak debiutant
  • Dominik198919 minut(y) temu
    Ojej tacy sami ^-^
  • Dominik198914 minut(y) temu
    Kinga jak zobaczyła Pawła :lol:
  • Jordi3 minut(y) temu
    @KG2 nawet William z Wiwi powiedział, że Polska go pozytywnie zaskoczyła. Spodziewał się bardziej klipu, a jest nowe choreo (jedno z lepszych jego zdaniem), pomysł, dynamika. No ale ostatnia minuta "nie do wysłuchania".
  • Jordi3 minut(y) temu
    Oby 2 próba lepsza, bo serio na 1 uszy nawet nie więdły... one odpadły...
  • pulkownik1 minutę temu
    @KG2 no Brzoza to ma presję 100 razy większą niż na nasi ostatni reprezentanci.
  • Dominik19891chwilę temu
    Widze, że TV Kobieta zmienia ramówke na lato bo od 7 czerwca bedzie całkiem nowa ramówka.
  • Jordichwilę temu
    z drugiej strony facet od paru lat prowadzi nadal w miarę popularny szoł, do tego VoS (tragedia, ale on czuł się tam gwiazdą), prowadził JESC... no dziwne to...
  • Dominik19891chwilę temu
    TVP*

Zaloguj się  •  Zarejestruj się