• kamol19 minut(y) temu
    Pewnie dlatego Polsat 90% seriali produkuje teraz samodzielnie - Polot i TFP
  • Jordi18 minut(y) temu
    Wykopy już znalazły. Kuba zna się Luizą :o
  • Jordi18 minut(y) temu
    Mają foty na insta z połowy 2020 razem.
  • m199217 minut(y) temu
    Morawiecki ma się szczepić Astrą.
  • semperadastra16 minut(y) temu
    Jakoś dziwnie mała ta Warszawa xD
  • Hot Heart16 minut(y) temu
    @kamol oby przy drugim sezonie Matejko sypnęli kasą :P Bo budżet widać tylko przy Kowalskich xD
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Tomasz_B - nie do końca, bo wiele wskazuje na to, że Australia będzie jednym z nielicznych krajów przy którym ujrzymy występ nagrany wcześniej. Większość reprezentantów prawdopodobnie wystąpi na żywo i na miejscu w Rotterdamie.
  • Jordi11 minut(y) temu
    @Hot Heart ja jestem załamany Ławrynowiczem... Jeśli ma tę rolę co myślę to OMG NIE...
  • kamol10 minut(y) temu
    A kogo mają grać Śleszyńska i Kasprzyk? :P
  • Jordi9 minut(y) temu
    Kasprzyk dobrą rolę ma bo raczej to ta co myślę. Śleszyńska nie wiem. Ale Ławrynowicz... nie mam nic do niego jako aktora, ale on TOTALNIE mi nie pasi jeśli dostanie tę rolę co myślę :(
  • kamol9 minut(y) temu
    Bo matki Matejko chyba w 2 sezonie nie ma jeszcze?
  • kamol8 minut(y) temu
    A Ławrynowicz to chyba nowy pupilek Polsatu XD wszędzie go wciskają
  • Jordi8 minut(y) temu
    Jezu rola geja z Poślubić Milionera to był DRESZCZ ŻENADY...
  • kamol7 minut(y) temu
    XDXDXD i on chciał zostać bi dla kasy ;/ ;/ tak się nie da... Filmu nie widziałem, ale recenzję Sfilmowanych i po prostu koszmar XDDDDDD ale kopalnia beki przynajmniej
  • Jordi6 minut(y) temu
    Tak Norowicz podrywał 85-letnią :rolleyes:
  • ali_cia6 minut(y) temu
    "Mamy to" tylko 6 epów? Ogólnie przeciętniak, ale w poprzednim odcinku (5) Matylda Damięcka miała rewelacyjny epizod.
  • Jordi6 minut(y) temu
    Taka Olszówka też głupia rola, ale z niej można było się zaśmiać chociaż lekko xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    @ali_cia też się zdziwiłem, bo gadano o 10 jak zapowiedzieli. Chyba zobaczyli co za siet i skasowali :lol:
  • kamol5 minut(y) temu
    @Jordi, albo Foremniakowa - Lepiej płakać w Mercedesie, niż w PKS-ie!!!!!! <3
  • Jordi5 minut(y) temu
    @kamol Forema była dobra jak z Mam Talent :D
  • kamol5 minut(y) temu
    TVN skraca seriale - UU5 też niby miało mieć 9 epów, a zrobią tylko 6. No i wycięli wątek gejowski, kolejny raz z jakiegoś serialu XD
  • kamol4 minut(y) temu
    "Mamy to" słabe, "Misja" też za ciekawie się nie zapowiada ;/
  • ali_cia4 minut(y) temu
    @Jordi @kamol Trochę to dziwne, bo "UU" i "Mamy To" to będą projekty raczej tylko na Player - to co im szkodzi wyemitować wszystko co mają nagrane?
  • ali_cia3 minut(y) temu
    A btw UU5 jest po prostu koszmarnie nudne :o
  • Tomasz_B1 minutę temu
    O Matylda Damięcki :o

Zaloguj się  •  Zarejestruj się