• Manieq12 minut(y) temu
    O, mamy pierwszą zagraniczną gwiazdę Sylwestra Marzeń 2021/22 ;D
  • Karol12 minut(y) temu
    @wislok Wzorem słów @Kirka - istnieje możliwość zgłaszania postów 🙂
  • Karol11 minut(y) temu
    @wislok Osobiście staram się kończyć wszystkie spory, ataki personalne. Nie cofam ostrzeżeń, nie bronię nikogo winnego 🙂
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    Taka, pewnie ktoś zgłasza, A potem w swoim gronie się z tego kogoś nabijacie :P
  • Karol10 minut(y) temu
    @Tomasz_B Nie 🙂
  • Karol9 minut(y) temu
    Zgłoszenia najczęściej dotyczą błędów językowych, kilku postów pod rząd, rzadziej ataków ad personam. 🙂
  • wislok9 minut(y) temu
    Dobry wieczór . Tak wiem jak to niestety wyglądało w praktyce moim zdaniem w oczywistej sprawie wulgarnego obrażania mojej osoby poprzez priV, uznano,że nic się nie stało. Stare dzieje , było minęło, nie udzielam się zbytnio bo nie mam czasu , życzę wzajemnego szacunku i serdeczności
  • Manieq8 minut(y) temu
    O, Czaskoski już poleciał do Monisi po "wstrząsającym" materiale u Danki :twisted:
  • wislok7 minut(y) temu
    P.S . Można przesyłać życzenia , bo nie jestem w temacie ? :(
  • Karol7 minut(y) temu
    @wislok można 🙂
  • kamil25057 minut(y) temu
    W sumie jestem trochę zaskoczony, że nikt z Kanału Sportowego nie chciał złożyć życzeń. ;)
  • wislok6 minut(y) temu
    Myślę,że Panowie są zapracowani
  • Karol6 minut(y) temu
    @kamil2505 Z nikim mi się nie udało skontaktować. Jeden z Panów jedynie "odczytał" wiadomość i dalej nic. Takich nie lubię najbardziej 🙂
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Tutaj tak samo zapada milczenie przecież :P
  • wislok5 minut(y) temu
    Nie odbierałbym tego jakoś jako,że nie chcieli. Oni pewnie dostają mnóstwo różnych próśb\
  • wislok4 minut(y) temu
    Inna sprawa,że nie znaleźli czasu dla osoby, która wylicytowała z nimi kolację za 13 tysięcy zł w akcji charytatywnej przez nich zorganizowanej
  • Karol4 minut(y) temu
    @wislok Wystarczy napisać "Nie, dziękuję". Od poważniejszych person dostawałem odpowiedzi 🙂
  • Karol3 minut(y) temu
    @wislok BTW. Podoba Ci się cenzura w SK?
  • Karol3 minut(y) temu
    Jeśli chodzi o zgłoszony priv, to umknął mi. Znalazłem go, ale minęło już 1,5 roku.
  • wislok2 minut(y) temu
    ja nie bronię, skoro ktoś odczytał to powinien odpisać , nie mam zamiaru ich bronić
  • wislok1 minutę temu
    Cenzura na Satkurierze, wielokrotnie padłem jej ofiarą i wybiórczych działań administracji,ale to moja subiektywna oczywiście opinia
  • kamil2505chwilę temu
    @Karol Pan Stanowskyyy? :lol:
  • Karolchwilę temu
    Nie odpisanie na wiadomość nie jest jakimś wielkim przewinieniem. Gorzej jest zgodzić się, umówić na nagranie a potem unikać odpowiedzi, "bo tak".
  • Ogorekchwilę temu
    Ja nie miałem tam konta i nie zamierzam :)
  • Ogorekchwilę temu
    @kamil2505 STANOOOOOOOOSKI ;D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się