super*
  • Dominik198916 minut(y) temu
    Bo jak gra mieczak z siłaczem to faktycznie nuda.
  • Alek12245 minut(y) temu
    Właśnie to jest problem siatkówki. Dla takiej Polski na MŚ czy ME to połowa meczów to sparingi.
  • Karol5 minut(y) temu
    Mistrz 😝
  • Jordi5 minut(y) temu
    Lekka to nr.1, poza tym siatka, kolarstwo, pływanie, ciężary, pięciobój nowoczesny...
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Jordi - nie przejedzie się, Euro i siatka spokojnie wybiją anteny TVP na szczyt. ;)
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    @Trzeciak no pisałem mu że nie przejedzie się
  • dida123144 minut(y) temu
    @Alek1224 - ostatnie ME faza grupowa i 1/8 finału to typowe sparingi były. Dopiero faktyczna walka zaczęła się od 1/4
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    Przy okazji - najważniejsze to, co się zadzieje dziś w Rotterdamie po 21:00. ;)
    Serwery tu nie wytrzymają :P
    A na tegorocznych ME w siatkówce wszystko mamy pod ręką w razie wyjścia z grupy.
  • dida123143 minut(y) temu
    Jak wyjdziemy z grupy to aż do ew. finału gramy u siebie i nigdzie się nie przenosimy. W przeciwieństwie do 2019 roku.
  • dida123142 minut(y) temu
    Grupę gramy w Krakowie, później 1/8 i 1/4 w Gdańsku, a o medale w Katowicach.
    27 maja losowanie grup
  • Alek12242 minut(y) temu
    Nie no, fajnie że Siódemka próbuje bo pamiętajmy że nie tylko kibice siedzą przed tv.
  • Trzeciak1 minutę temu
    W "Panoramie" zapomnęli o najlepszym wyniku Szpaka z 2016 roku.
  • dida123141 minutę temu
    @Alek1224 - 40 vs 20 będzie nadawany o 20:00 czyli po meczu o 18, a przed meczem o 21. Taka odskocznia od meczu. :D
  • Tomasz_B1 minutę temu
    40 vs 20 :huh: ?
  • dida12314chwilę temu
    @Tomasz_B - 40 kontra 20. Tak ma się ten program nazywać.
  • Alek1224chwilę temu
    A ja właśnie myślę że Siódemka może osiągnąć dobre wyniki na zasadzie kontrastu do meczów
  • Tomasz_Bchwilę temu
    A idzta z jakimiś zboczenstwami :huh:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 301 użytkowników online :: 26 zarejestrowanych, 6 ukrytych i 269 gości (wg danych z ostatnich 15 minut)
Najwięcej użytkowników (2198) było online 12 kwie 2020, 22:04

Zarejestrowani użytkownicy: Alek1224, atomówka96, Bing [Bot], DaMiAn1998, Desovsky, Dominik19891, FelciakPL, Final98, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hot Heart, Jantar, Joker, Jordi, kacper3100, Karol, Kasacz, KubaBing, Manieq, MB89, sebastiannn, Spiderman0409, Tomasz_B, Trzeciak, wiatriwoda, !a1+1v2nagrania
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne

Kto czatuje

Aktualnie czatuje 7 użytkowników. Bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 15 minut(y)