• dida1231425 minut(y) temu
    Najważniejsze, by igrzysk nie odwołali. Bo chcę zrobić z pokoju Strefę Kibica i przestawić się na japoński czas :D
  • Dominik1989125 minut(y) temu
    Przesadzacie to, że nie bedzie w reklamie to niz znaczy, że koniec kariery. W tym roku orzecież wydała płyte i tam jakiś singiel.
  • Tomasz_B25 minut(y) temu
    @dida12314 jakbym musiał to bym oglądał
  • Kamil199825 minut(y) temu
    @Dominik19891 Ale ona była świetna w tej reklamie.
  • pulkownik23 minut(y) temu
    @Christianus nie mogę po prostu zdzierżyć jak Kasia kieruje swoją karierą, pal licho te koszmarne reklamy, ale na litość Pana Boga, taki piękny głos, świetna dziewczyna i poza Eurowizją nie może się nigdzie przebić.
  • Ogorek23 minut(y) temu
    Dzisiaj Edyta. Coś długo nie ma Danusi :(
  • Dominik1989123 minut(y) temu
    Według mnie kariera muzyczna nie polega na tym , żeby grać w reklamach ^-^
  • Karinkabart23 minut(y) temu
    Jedna z polskich influencerek zareklamowała rajstopy, jadąc na pogrzeb ojca 🤦‍♀️
  • Tomasz_B22 minut(y) temu
    @Karinkabart :lol:
  • Ogorek22 minut(y) temu
    @Karinkabart 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
  • Kamil199822 minut(y) temu
    @Dominik19891 Nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
  • pulkownik21 minut(y) temu
    @Karinkabart ale ma nadzieję że jej się nie zniszczą bo się mogą jeszcze przydać (na inny pogrzeb?) :P
  • Manieq18 minut(y) temu
    Albo reklamodawca postawił sztywne warunki i nie było przebacz, albo ona jest rzeczywiście... ekhm... pozbawiona pewnych bodźców zachowawczych ;)
  • Kamil199817 minut(y) temu
    A właściwie po co nagrywali nowe, nie mogą emitować powtórek?
  • atomówka9617 minut(y) temu
    @Karinkabart Czyli została "twarzą rajstop" jednym słowem podczas pogrzebu. :rolleyes:
  • Karinkabart15 minut(y) temu
    @Manieq dodała potem jeszcze relację z cmentarza :rolleyes: tutaj skriny reklamy https://twitter.com/mackrynski/status/1391770706954924032?s=21
  • Ogorek15 minut(y) temu
    "Rosyjski kret w Berlinie?"
  • Manieq14 minut(y) temu
    @Karinkabart No to chyba ewidentnie to drugie - określenie z mojego wcześniejszego wpisu znaczy się :rolleyes:
  • Kamil199812 minut(y) temu
    To ta z buszem pod pachami.
  • Jordi9 minut(y) temu
    Nie no jak słyszę Ogae "głównym problemem Rafała jest to że średnio łapie tę kamerę na początku" to mnie coś w środku strzela... :o
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    @Jordi :o
  • Darilla4 minut(y) temu
    @Karinkabart która to taka mądra?
  • Karinkabart4 minut(y) temu
    @Darilla Kayaszu
  • Darilla4 minut(y) temu
    A dobra nie znam, współczuję, ale są granice.
  • Kamil19982 minut(y) temu
    @Darilla Ona się nie goli. Pod pachami, nóg i kryśki.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się