• pulkownik13 minut(y) temu
    Nie no Marcin i Nathalia to jedyna para której kibicuje :P chociaż czekam na powrot Baśki i ze zrobi rozpierduche :lol:
  • KG213 minut(y) temu
    Jeszcze wracając do VK. Marina musiała "zaśpiewać" parę wersów, żebym ogarnął, że to po polsku :lol: :lol: Dykcja rip
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @KG2 - dużo więcej się mówi nie tyle o śpiewie, co stroju Mariny, jak na dziecięce show delikatnie mówiąc zbyt odważne.
  • Jordi11 minut(y) temu
    @pulkownik weź jak czytam ploty to załamany jestem. Oby Baśka wróciła po wylocie Krycha...
  • Jordi11 minut(y) temu
    Jezu te filmiki to straszna nuda a oni rżą jak głupi :o
  • Darilla10 minut(y) temu
    @Jordi Waleria to się chichra przez 3/4 edycji
  • pulkownik10 minut(y) temu
    Ja już dziś pisałem - podziwiam determinację Mariny, że jej się chce nadal próbować wybić w muzyce, mimo że ani to nie jest dobra muzyka a Mariny po prostu nikt nie lubi bo jest wyniosła i niesympatyczna xD Kolejny co marnuje talent i potencjał, jak Szroeder. Tyle że Natalii nie da się nie lubić. Mariny nie da się lubić :P
  • Jordi10 minut(y) temu
    I muzyczka z NND jak Dowborowa ogląda zagrzybione chaty :lol:
  • Jordi10 minut(y) temu
    I ten marny lektorzyna... Nawet fani LI piszą że lektor z HP jest o niebo lepszy
  • Jordi9 minut(y) temu
    Jezu jaki ten od Walerii jest paszczak... No nie mogę no jest brzydki no...
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @Jordi - to co napiszę niektórym się bardzo nie spodoba, ale dla mnie "Love Island" (i tu piszę nie tylko o polskiej edycji, ale jako formacie światowym) to wręcz pato odpowiedź na "Hotel Paradise" i jestem zażenowany, że ten format znajduje się od ponad roku w tej samej blibliotece, co "The Voice".
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    Na szczęście - John de Mol założył już nową Talpę i dalej robi swoje. ;)
  • pulkownik8 minut(y) temu
    Ale ta Gilon infantylna xD
  • Jordi7 minut(y) temu
    @pulkownik i ta kieca pełna fałd...
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @pulkownik - nie będę ukrywał, że obok Lisowkiej i Mazur - Szroeder jest moją jedną z ulubionych zwyciężczyń za czasów "TzG" w Telewizji Polsat. I po cichu liczę, że za rok zajmie czwarty fotel w "TVK". ;)
  • Jordi7 minut(y) temu
    Natalia oby pod skrzydłami Kayah jednak coś lepszego nagrywała Bo na razie to bida z nędzą.
  • Darilla6 minut(y) temu
    @Trzeciak Szroeder do tvp nie pójdzie
  • pulkownik6 minut(y) temu
    No mnie ten singiel Natalii zirytował xD Laska ma pretensje że ludzie doceniają jej talent i chcą od niej więcej :P
  • Jordi6 minut(y) temu
    Sijasuuuuun :o Po 6 tygodniach dram ŻE CO? chyba HP nie widziałaś :lol:
  • Jordi5 minut(y) temu
    Boże może to i lepiej że Gilon jest dużo rzadziej od Klaudii w HP... 20 minut a ja mam jej serdecznie dość...
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Boże, Kisiel z HP (który jest podobno Kisielicą) ma więcej charyzmy niż Karolajna Gilon xD
  • Jordi4 minut(y) temu
    Kisiel jest ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  • Jordi4 minut(y) temu
    I będzie w HP4 ❤️
  • Ogorek2 minut(y) temu
    A chyba jeszcze nowy ep HP3 po północy będzie?
  • pulkownikchwilę temu
    Ciekawy jestem jak rozwiążą główną intrygę w TZ, bo się tyle gnoju nazbierało wkoło Pazury że ciężko to będzie odkręcić xD

Zaloguj się  •  Zarejestruj się