• Hot Heartdzisiaj, 8:31
    @pulkownik Ciekawe czy jak Maja zgodzi się wystąpić w TzG, to czy zrezygnuje z kulis :evil:
  • pulkownikdzisiaj, 8:31
    Hahaha, w DDTVN Basia Pasek mówi że będzie nowa książka o Greyu a Prokop wypalił „z Greyów to lubię najbardziej Sashę Grey” :twisted: :twisted:
  • Darilladzisiaj, 8:35
    @pulkownik wyobraziłam sobie właśnie jak Popielewicz przeprowadza wywiad z Majką :twisted:
  • Tomasz_B58 min temu
    Ja dopiero teraz ogarnąłem że ta hyzy to kiedyś popielewicz :huh:
  • pulkownik57 min temu
    Tzn jak dla mnie to KTZG mogą prowadzić spokojnie Ibisz i Pauliną, a tak w ogóle to te Kulisy są zupełnie zbyteczne. Nic ciekawego w nich nie ma. Wywiady w biegu po odcinku i jakieś stare materiały sprzed 2-3 tygodni.
  • Darilla53 min temu
    Zamiast kulisów mogliby zrobić 20 minutowy odcinek podsumowujący udział danej pary i dłuższy wywiad z tą parą
  • Darilla52 min temu
    Podoba mi się to co jest w UK, w środku tygodnia przeprowadzają wywiady z parami w ładnym studio, ale to za duże przedsięwzięcie na Polskę
  • Tomasz_B49 min temu
    Maciej Sawicki :o to ten z tvp?
  • pulkownik39 minut(y) temu
    @Darilla no It takes to to jest chyba 5 razy w tygodniu, w Polsacie pół godziny Kulis nie potrafią zrobić dobrze xD
  • Tomasz_B36 minut(y) temu
    A nie, tam to Marcin w tym TVN :huh:
  • Christianus28 minut(y) temu
    Orientujecie się kiedy w Ipli pojawia się nowy odcinek TTBZ? Jeszcze w piątkowy wieczór czy dopiero dzień później?
  • pulkownik27 minut(y) temu
    Chyba od razu. Kiedyś dawali nawet równo z emisją w TV.
  • Christianus26 minut(y) temu
    To świetnie, nie obejrzę dzisiaj drugiej połowy, to będę mógł sobie szybko nadrobić ;)
  • Christianus25 minut(y) temu
    Kto by pomyślał, że lepsze wrażenie wywołają Ama i Majka niż Tamara, duuuuze rozczarowanie mimo dobrych występów.
  • dida1231423 minut(y) temu
    Moja mama 6 maja ma szczepienie.
  • pulkownik23 minut(y) temu
    @dida12314 super!
  • dida1231423 minut(y) temu
    15km od miejsca zamieszkania. Jednocześnie dowiedziała się, że u nas w Rogoźnie dostałaby termin na przełomie... czerwca i lipca.
  • dida1231421 minut(y) temu
    Fajzerem ma być szczepiona.
  • Jordi15 minut(y) temu
    W pojedynku środowych seriali wygrało TZ w każdej grupie z Matejką.
  • Jordi15 minut(y) temu
    Chociaż w 16-59 wygrana nie taka spora.
  • Jordi14 minut(y) temu
    Mama wyraźnie poprawiła pasmo po ZW w 4+ i 16-59. W 16-49 niewiele, ale też :)
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    Wielkoludy na TVN :lol:
  • dida1231410 minut(y) temu
    Iza ale dzisiaj wygląda ❤️❤️
  • Jordi9 minut(y) temu
    Ciekawe czy dadzą 2 sezon TZ na jesień? Bo wtedy albo to albo TM zmieni pasmo.
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    Tak Jordi?

Zaloguj się  •  Zarejestruj się