• Jordi14 minut(y) temu
    Dzisiaj przyjedzie ponad MILION dawek Pfizera.
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    @Tomasz_B - jestem ciekaw którą wersję dziś "Wiadomości" i TVP Info wybierze? :D
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Co ja?
  • dida1231414 minut(y) temu
    @Jordi - ja Ci powiem tak : gdyby u mnie w Rogoźnie był Pfizer to bym się na Pfizera przerzucił w Rogoźnie.
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Tomasz_B - no ta emotka :D: :huh:
  • Tomasz_B13 minut(y) temu
    Nie rozumiem ale kij z tym
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @Jordi - widział wczoraj "To był rok!"? Kura w wściekłości! :rofl:
  • Jordi12 minut(y) temu
    Na razie problemy mają tylko ci co mieli mieć szczepienia J&J w tym tygodniu.
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Tomasz_B - chodzi mi o to, że albo napiszą Róża Thun albo Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein. ;D
  • Jordi12 minut(y) temu
    @Trzeciak nie. Byłem na grilu i wróciłem o 22:30 do domu :P
  • dida1231411 minut(y) temu
    @Trzeciak - prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że będzie to druga opcja. :D
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    Ja kobity nie znam, nie mieszaj mnie w to :P
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    @Jordi chlane było? Pepsi?
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Jordi - powiem Ci, że wczoraj był bardzo mocno "polityczny" odcinek. Pewne nazwiska wspomnieli, których Kura nie powinien. xD
  • Alek12248 minut(y) temu
    No mówili że Wałęsa Nobla dostał, o LP3 Niedźwieckiego
  • Jordi8 minut(y) temu
    I bardzo dobrze. Iza pewno mówiła :D
  • Alek12247 minut(y) temu
    O Niedźwieckim Kalus a Wałęsa był w pytaniach i w tym fleszu na początku
  • Alek12246 minut(y) temu
    Czyli to sama produkcja zaplanowała.
  • Alek12245 minut(y) temu
    Ale ten stream Łączy nas piłka to jest coś pięknego. Propsy dla tego co wymyślił to
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    Egurrola w finale "DDD 3" powiedział, że już widzi kolejną edycję i gwiazdy, które do tego programu lecą. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    @Trzeciak zluzuj z ddd :(
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Ciągle się z tego śmiejesz :(
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    Nooo, jaaaaaaasne! Panie Agustynie - przez m. in. pana postawę, to raczej gwiazdy będą lgnąć do konkurencyjnych widowisk konkurencyjnych stacji, bo po tym co Pan zrobił w programie, to mało kto do "DDD" przyjdzie, a poza tym i tak także dzięki Panu wyniki są tak słabe, że TVP z Rochstarem nie targną się na czwartą edycję. ;)
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Nie zluzuje :(
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @Tomasz_B - przecież mnie nie dotyka, a raczej śmieszy. ;)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się