• Kamil199842 minut(y) temu
    To dlaczego emitują zagraniczną wersję?
  • Jordi41 minut(y) temu
    Głupie Kino Polska i tyle.
  • Lupus2841 minut(y) temu
    Więc przy kolejnej próbie emisji pewnie tak łatwo broni nie złożą
  • Jordi41 minut(y) temu
    Ale myślę, że tu może chodzić o koncesję na Kino Polska Muzyka. Jak wiemy spóźnili się z wnioskiem o przedłużenie...
  • Christianus40 minut(y) temu
    @Lupus28 Zawsze jest opcja, że puszczą poza obiegiem telewizyjnym, można sprzedać prawa któremuś z nadawców VOD, taka machina tylko podwyższy wartość. Jeśli będą w kropce i faktycznie nie dostaną zgody na emisję, to będzie im zależało na wypuszczeniu tego w innej formie. Zoom ma w garści murowany hit, tak łatwo nie złożą broni.
  • Kamil199839 minut(y) temu
    "Uprawiałam seks w jacuzzi i dostałam grzybicy pochwy". 😳 Tego się nie wstydzą...
  • atomówka9638 minut(y) temu
    @Jordi Ja tam lubię Kino Polska Muzyka, bloki muzyczne mają ciekawe, a tak rzadko ten kanał oglądam.
  • Jordi37 minut(y) temu
    KPM jest okej. Chociaż ja ostatnio żadnych muzycznych nie oglądam.
  • Kamil199837 minut(y) temu
    Poza tym Zoom TV nie każdy ma...
  • Christianus37 minut(y) temu
    Stację nadającą w naziemnej? Raczej każdy.
  • Kamil199836 minut(y) temu
    Mam Cyfrowy Polsat.
  • atomówka9636 minut(y) temu
    @Kamil1998 Na Zoom TV chociaż jest co oglądać, "Z Archiwum X".
  • Tomasz_B36 minut(y) temu
    Hiacynte :P
  • atomówka9636 minut(y) temu
    @Kamil1998 Ja na UPC też mam.
  • Jordi35 minut(y) temu
    Zoom miał super zamysł jak ruszał. Niestety skończyło się byle jak. Nie jest to zapchajdziurą jak Nowa Polsatowa, ale Metro i WP są od niej lepsze moim zdaniem.
  • Lupus2835 minut(y) temu
    @Kamil1998 Zoom jest też w CP
  • Lupus2833 minut(y) temu
    Kino Polska Muzyka jest ok, chociaż jak w tamtym roku oglądałem praktycznie bez przerwy przez 2 tygodnie, to bardzo często powtarzały się teledyski
  • Lupus2832 minut(y) temu
    Niektóre praktycznie codziennie
  • Lupus2831 minut(y) temu
    Po kanale, który jest dostępny praktycznie od najwyższych pakietów oczekiwałbym czegoś więcej :P
  • Trzeciak17 minut(y) temu
    Gdyby poród Idzie pokrzyżował pewne plany, to pewnie polskie punkty przekaże Małgorzata Tomaszewska. ;)
  • Trzeciak17 minut(y) temu
    No i tyle, bo zmykam do łóżka, a rano na misję. Do zobaczenia późnym popołudniem - w końcu wielka machina Eurowizyjna po dwóch latach znów się rozkręca. :D
  • Tomasz_B16 minut(y) temu
    @Trzeciak żegnaj
  • Adam d13 minut(y) temu
    Dobranoc Wszystkim
  • MaciejOlek13 minut(y) temu
    No to dobranoc wam i ja mówię. :)
  • atomówka9612 minut(y) temu
    Dobrej nocki. :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się