• dida1231411 minut(y) temu
    @Tomasz_B - ja też sobie włączyłem z czystej ciekawości :D
  • beka11 minut(y) temu
    @Karol Wiem że jest taka możliwość, ale chodzi o sam fakt dyskryminacji tej grupy zawodowej.
  • beka10 minut(y) temu
    Pracownicy handlu nie mogą pozwolić sobie na kwarantanny i chodzenie na L4, gdyby nie ich praca - ludzie nie mieliby co jeść.
  • dida123149 minut(y) temu
    Idą kwiaty :D
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    Start
  • pulkownik9 minut(y) temu
    Jakieś marne te kwiatki :P
  • Manieq9 minut(y) temu
    Boże Przenajświętszy, ile lukru się leje teraz na kanale drugiiiiim :afro:
  • Hot Heart8 minut(y) temu
    Jestem przekonany, że Idunia mimo urlopu zagości w PnŚ. Zrobią temat "Jak kobieta czuje się w ostatnich dniach ciąży?" i Ida będzie na łączach :lol:
  • pulkownik8 minut(y) temu
    Rodzinna atmosfera :twisted:
  • Manieq8 minut(y) temu
    Tylko Jacy z kwiatami w imieniu Zarządu Telewizji Polskiej brakuje :)
  • dida123148 minut(y) temu
    Ida : "Program jest o rodzinie" - tak, zwłaszcza od momentu, kiedy się dowiedzieliśmy, że Ida jest w ciąży. :D
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    Tylko pikow brakowało
  • Christianus7 minut(y) temu
    @pulkownik Wczoraj nadrabiałem DDD, odcinek w którym wyleciał hodowca bydła ze swoją partnerką. Ida zachowywała się jak niezrównoważona, w pewnym momencie bałem się jej. Jaka stacja, taka osobowość...
  • kamil25056 minut(y) temu
    @Kamilo dziękuję, że zwracasz uwagę na mój podpis ;)
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Koniec
  • dida123145 minut(y) temu
    Koniec teatru :D
  • Manieq4 minut(y) temu
    I dziękujemy za udział w przedporodowej szopce, czekamy na vlogaska Iduni prosto z porodówki w PnŚ :twisted:
  • dida123144 minut(y) temu
    @Manieq - niech zamontują kamerę na porodówce i live zrobią :D
  • Karol4 minut(y) temu
    @beka chodzą zarówno na kwarantannę, jak i na zwolnienia. Pracownicy placówek pocztowych, samorządów, urzędów publicznych, pracownicy spółek Skarbu Państwa, dostawców energii, wody, etc., również mogą się czuć pominięci.
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Dziś włączyłem tez rano na chwile pns, ale jak dali temat O miesiaczce to wyłączyłem ad
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Wyłączyłem z miejsca :P
  • Karol2 minut(y) temu
    @beka Rozumiem że ktoś z twojej rodziny pracuje w handlu i rozumiem problem, jednak kupa zawodów może czuć się pominięta przez program szczepień.
  • pulkownik1 minutę temu
    Nie mówiąc o przewlekle chorych, którzy mieli być szybko zaszczepieni.
  • dida123141 minutę temu
    @Tomasz_B - https://media2.pl/media/164912-World-Cup-of-Pool-w-Sportklubie.-Blisko-50-godzin-transmisji-z-Milton-Keynes.html
  • Karol1 minutę temu
    Z drugiej strony faktem jest, że spora część pracowników handlu na maseczki czy dezynfekcję ma zwyczajnie wywalone. Szkodzą swoim znajomym z pracy, którzy obostrzeń przestrzegają.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się