• Jordi43 minut(y) temu
    Ja poszedłem w 2001,a pierwsi poszli w 1999.
  • Kisik9443 minut(y) temu
    aha, to mnie oszukali i powiedzieli że siostra była trzecim a ona rocznik 1990 :P
  • Jordi43 minut(y) temu
    Piątym była.
  • Jordi42 minut(y) temu
    Albo czwatym jeśli poszła do szkoły jako 6-latka.
  • Kisik9441 minut(y) temu
    nie, między nami były 4 klasy różnicy
  • Kisik9440 minut(y) temu
    czyli jak ja w 2 to ona w 6
  • Tomasz_B24 minut(y) temu
    O, to wiemy że kisik to 1994 rok
  • Kisik9423 minut(y) temu
    jeżeli dojdzie do tej Superligi, to widzę chyba jeden plus, że wyrówna nam się poziom LM i wtedy będzie mógł ją wygrać równie dobrze klub z Rosji, Turcji czy Grecji
  • Tomasz_B23 minut(y) temu
    Lub z Monaco :P
  • Alek122420 minut(y) temu
    Tak, tylko nie będą tego ludzie oglądali
  • semperadastra20 minut(y) temu
    @Kisik94 Ale to już nie będzie ten sam poziom prestiżu. Teraz też teoretycznie klub z Rosji może wygrać np. LE. Ale coś chyba zbytnio im się nie chce
  • Kisik9418 minut(y) temu
    to jestem ciekaw za ile przeje im się oglądanie niemal tych samych drużyn tydzień w tydzień
  • Alek122418 minut(y) temu
    Jeżeli LM w tym formacie się ludziom nie przejada to to też nie
  • semperadastra17 minut(y) temu
    @Alek1224 Nie xDDD
  • Kisik9416 minut(y) temu
    bo obstawiam że za jak minie 10 lat tych rozgrywek to niektórzy już widząc w programie 20 mecz Man United - Real Madryt, niektórzy będą woleli zrobić coś innego w tym czasie
  • semperadastra16 minut(y) temu
    Wiadomo, że El Clasico zawsze mimo wszystko robi wrażenie, ale w tym formacie, kiedy to będzie nwm - po kilka razy na rok, to już spowszednieje zwyczajnie
  • Kisik9416 minut(y) temu
    w LM jeszcze można się emocjonować takimi przygodami Atalanty czy Ajaxu, tam tego nie będzie
  • semperadastra15 minut(y) temu
    No właśnie to jest chyba najgorsze, że tworzą jakiś hermetyczny twór, do którego mniejsi nie mają dostępu. Futbol zawsze polegał na tym, że byli underdodzy, którzy byli w stanie zamieszać. Tam nie ma na to szans
  • kamil25058 minut(y) temu
    Liga Mistrzów też ma przejść modyfikacje i jeszcze bardziej się rozszerzyć. Oczywiście wszędzie chodzi o kasę. A moim zdaniem powinna ona wyglądać w ten sposób, że z każdego kraju występować powinna tylko jedna drużyna, czyli Mistrz, jak sama nazwa mówi. To co się dzieje od wielu lat powoduje, że takie kraje jak my czy Litwa, Chorwacja, Norwegia itd. nie jesteśmy już w stanie doścignąć czołowych klubów. Ale wiadomo. Wszystko o kasę się rozchodzi. I potem powstają twory dziwne.
  • semperadastra8 minut(y) temu
    Chyba, że będziemy się zachwycać, że Arsenal za piątym podejściem w roku fartem zremisował z Realem czy City, ale nie sądzę xDD
  • semperadastra8 minut(y) temu
    Zresztą trochę beka z tego Arsenalu w tamtym gronie :)
  • semperadastra5 minut(y) temu
    @kamil2505 Litwa nie istnieje piłkarsko. xD No i generalnie się zgadzam, ale nikt nie zgodzi się, żeby w LM grał Real kosztem Barcy i na odwrót :)
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    No dla mnie też mistrz to mistrz
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    A nie liga 2 3 i 4 miejsc
  • semperadastra1 minutę temu
    Dla mnie to akurat było ok. Nie oszukujmy się - pierwsze 4 zespoły Premier League stoją mocno wyżej poziomem od większości mistrzów europejskich. Mistrza Polski to w ogóle szkoda wspominać

Zaloguj się  •  Zarejestruj się