• Kisik94dzisiaj, 14:45
    to będę chyba jednym z nielicznych tu, którzy tego nie obejrzą :P
  • Tomasz_Bdzisiaj, 14:46
    @Kisik94 bo Ty to w ogóle monotematyczny
  • Kisik94dzisiaj, 14:46
    noo :P
  • Kamil1998dzisiaj, 14:47
    Czyli Rafał drugi półfinał, wystąpi jako szósty a ósmy mój faworyt. ;)
  • kamil2505dzisiaj, 14:49
    @Manieq ja pewnie będę tym 1/10 :lol:
  • Abbottdzisiaj, 14:50
    Czy kamaerzysta tu był pijany? https://www.youtube.com/watch?v=Rzn6NEhlxoE
  • Abbottdzisiaj, 14:54
    Z pierwszego półfinału stawiam, że do finału wejdą (kolejność losowa): Izrael, Litwa, Azerbejdżan, Malta, Belgia, Chorwacja, Szwecja, Rosja, Ukraina i Cypr.
  • MaciejOlekdzisiaj, 14:57
    A moje typy? Niemal te same. Malta, Ukraina, Azerbejdżan, Izrael, Belgia, Cypr, Szwecja, Rosja, Litwa, Chorwacja. Przed wczorajszą wieczorną próbą miałem jeszcze Australię i Rumunią, no ale... Australia ok, tylko ostatnie 30 sekund niepotrzebne... No i Rumunia. Tutaj totalny zawód. Ale - zobaczymy dzisiaj...
  • pulkownikdzisiaj, 15:03
    W Trójce już nikt nie chce pracować, więc biorą mierne prezentereczki z TVP - Piasecką, Trzaskalską, Gnata, Popkową xD
  • Dominik19891dzisiaj, 15:08
    Ja będe trzymał kciuki za Grecje ^-^ ^-^
  • Asjatadzisiaj, 15:10
    @Dominik19891 To dopiero w czwartek ^-^
  • Dominik19891dzisiaj, 15:14
    Ale ja mówiłem od nośnis czwartku.
  • Jordidzisiaj, 15:26
    Moja lista to Litwa, Rosja, Cypr, Norwegia, Chorwacja, Azerbejdżan, Ukraina, Malta, Izrael. 10 kraj coś z 2, Belgia, Australia.
  • Manieq59 min temu
    @pulkownik Jeszcze chwila i sprzątaczki będą tam mieć swoje audycje ;)
  • tv_fan48 min temu
    Przegapiłem głosowanie 15-lecia XD
  • Kamilo44 minut(y) temu
    Me too. Ale miałem skromny udział w wyłanianiu nominowanych.
  • tv_fan40 minut(y) temu
    Ale w sumie trochę się cieszę bo np. w kategorii serial polski kocham wszystkie 5 nominowanych seriali i nie wyobrażam sobie wybierać spośród nich
  • Jordi39 minut(y) temu
    Nowy próg 357 na Patronite to 725 tysi, a za to lepsza platforma podcastowa. Specjalne podcasty dla patronów i video z studia lajw :)
  • Kamilo38 minut(y) temu
    A Piasecka co ma robić w Trójce? Edit: już wiem :)
  • kamil250532 minut(y) temu
    @Jordi żeby tylko tych zbiórek nie przegrzali.
  • Kamilo29 minut(y) temu
    Z budżetem 600-700 tys. zł miesięcznie RNŚ i 357, i tak dość nieźle się uwijają. Ile to gęb do wykarmienia za to. A to tylko wierzchołek.
  • tv_fan20 minut(y) temu
    Piasecka, to ta co jest wiecznie w ciąży?
  • bustram5 minut(y) temu
    Sczerze mówiąc jestem zdziwiony, ze te dwie inicjatywy czyli RNŚ oraz 357 znalazły tak szerokie finansowanie wśród ludzi. I to radio internetowe, które jeszcze 10 lat temu było na marginesie w ogóle mediów wszelakich.
  • bustram3 minut(y) temu
    Moje ulubione radio to Plus - stare przeboje, garść informacji, garść publicystyki i tyle. Bez nadęcia, bez politykierstwa. I bez opłat :)
  • Jordichwilę temu
    Wydaje mi się, że 357 z tymi progami co kawałek lepiej pomyślało niż RNŚ.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się