• pulkownik30 minut(y) temu
    Uuu, pierwsza burza w tym roku w Warszawie
  • konradTV26 minut(y) temu
    Wygrał finał
  • Tomasz_B25 minut(y) temu
    O dla Golloba uzbierali
  • konradTV25 minut(y) temu
    @Tomasz_B Dokładnie 14.740 zł.
  • Tomasz_B24 minut(y) temu
    Łiłe fakju :o
  • konradTV23 minut(y) temu
    A za około kwadrans kolejne stawianie miliona z Łukaszem Nowickim a o 19:00 kolejni "Giganci z Historii".
  • kuc1210200423 minut(y) temu
    @Tomasz_B to ja ale to konoec już ale w TVK będzie jeszcze
  • kamil250522 minut(y) temu
    Nie lubie Brzozowskiego xD
  • Manieq20 minut(y) temu
    @kamil2505 Powiedz mi, kto go tu lubi? (pomijając madame Kuc) :lol:
  • kamil250519 minut(y) temu
    @Manieq to był taki prowokujący wpis xD :lol:
  • Kamil199819 minut(y) temu
    Ja mu życzę powodzenia, szkoda mi go.
  • kamil250518 minut(y) temu
    @Kamil1998 ja też mu życzę powodzenia. W końcu będzie reprezentował nasz kraj, więc powodzenia życzyć należy. Ale wątpię by był sukces.
  • Darilla17 minut(y) temu
    Ja go szanuje za dystans do hejtu. Tyle. :)
  • Darilla16 minut(y) temu
    Ale nie lubię go choćby za narcyzm i wysokie ego, na takie osoby jestem cięta ;)
  • Kamil199815 minut(y) temu
    On w programie i w wywiadach to dla mnie dwie różne osoby.
  • Darilla13 minut(y) temu
    No i jego zdolności wokalne też nie są na zbyt wysokim poziomie, szczególnie covery ś.p Krawczyka
  • pulkownik13 minut(y) temu
    Marny prezenter, kiepski wokalista, zakochany w sobie z ego wystrzelonym w kosmos. Życzę mu żeby wybronił się na Eurowizji, bo startuje w naszych barwach, ale obawiam się że będzie porażka i kubeł zimnej wody.
  • Manieq12 minut(y) temu
    @Darilla Napisałbym, że może wyrobi się z wytrenowaniem głosu do maja, ale... trzy lata temu pisałem to samo o Lukasie Meijerze tuż po zwycięstwie z Gromalą na Holfestivalen - jak się to skończyło, chyba nie muszę podkreślać ;)
  • Darilla11 minut(y) temu
    @pulkownik propos zakochania to moja mama wczoraj podzieliła się ze mną teorią, że Rafał zerwał ze swoją partnerką, bo mu się podoba Iza Krzan i teraz będzie do niej podbijał. :lol:.
  • pulkownik11 minut(y) temu
    @Darilla :lol: :lol: :lol:
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    Albo do kuca :rolleyes:
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Ale Iza ma już chłopaka (nie mnie, żeby było jasne) ;)
  • Kamil199810 minut(y) temu
    I chyba go pokazała?
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Tak
  • Darilla8 minut(y) temu
    Ale nie powiem, że teoria niezła, ładnie razem wyglądali w kole fortuny. :lol:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się