• Alek122420 minut(y) temu
    Wara od Klanu 😅
  • Jordi20 minut(y) temu
    @kamol ROZWALIŁEŚ MNIE W PW. Zwłaszcza Grażynką i niewidzialną herbatą :lol:
  • Tomasz_B20 minut(y) temu
    Pułkownik broni kaste :o
  • Tomasz_B20 minut(y) temu
    Jordi dziwne że nie znales tych filmików :P
  • Manieq19 minut(y) temu
    @pulkownik Bo "Kasta" zastąpiła "Koronę Królów" - jedyną taką naprawdę misyjną produkcję POKAZUJĄCĄ PRAWDĘ HISTORYCZNĄ KTÓREJ BOI SIĘ OPOZYCJA :twisted: :twisted: :twisted:
  • Kamil199819 minut(y) temu
    Klan i Kasta niech sobie lecą. Lepsze produkcje niż te Islandy i inne Hotele Paradajsy itp.
  • Tomasz_B19 minut(y) temu
    To nawet mi się o oczy obily
  • Jordi18 minut(y) temu
    Ale jak ona to zagrała, jeszcze czajniczkiem ruszała, żeby kropelki NIEISTNIEJĄCE spadły do filiżanki :lol:
  • Tomasz_B18 minut(y) temu
    :lol:
  • pulkownik18 minut(y) temu
    @Manieq powiedzmy to wprost, Kaczyńskiego przodkiem jest Kazimierz Wielki!
  • Manieq16 minut(y) temu
    @pulkownik A praprzodkiem Fiony i Czarusia jest kotka samej Kleopatry, która z kolei miała kuzynkę na terenach dzisiejszej Polski! Takich faktów nie zamilczycie! :twisted:
  • Medyk2415 minut(y) temu
    Teraz to w Klanie na bogato, nawet w klozecie jest woda, o czym od razu muszą się pochwalić zbliżeniem kamery na ten element :lol:
  • Manieq14 minut(y) temu
    @Medyk24 A gdzie uzdolniony duet taneczno-muzyczny Ogórek&Katalizator? :(
  • FelciakPL13 minut(y) temu
    @Manieq Nadal ten duet leci na TVP Info w weekendy o 8:30.
  • Manieq13 minut(y) temu
    @FelciakPL Ja się pytam o avatar @Medyka, nie o to czy dalej lśnią swoimi facjatami w telewizorni ;)
  • Medyk2410 minut(y) temu
    @Manieq, jakoś mi się przejedli, a chciałem się dopasować mimiką Violetty Hu do Pani Danusi Ha 2 piętra wyżej na chacie. ;D
  • pulkownik10 minut(y) temu
    Hahahahaha
  • Karol9 minut(y) temu
    Jakieś propozycje co do Arcymistrzów Mediów? 🙂
  • Manieq9 minut(y) temu
    @Medyk24 Rzeczywiście, same piękne damy. Tylko nie atakujcie proszę wzrokiem :lol:
  • Kamil19989 minut(y) temu
    Pewnie Ogorek i Trzeciak.
  • Medyk245 minut(y) temu
    @Manieq ...i brwiami ;D
  • Kamil19985 minut(y) temu
    Violetta to najmocniejsze ogniwo B2.
  • FelciakPL3 minut(y) temu
    Witajcie
  • Kamil19983 minut(y) temu
    Już nie pani Dorota. :P
  • TVP8Polska3 minut(y) temu
    Popieram PiS. :lol: