• dida1231415 minut(y) temu
    Iga Świątek 12. miejsce w WTA Road to Shenzen
  • Jordi15 minut(y) temu
    Sakowicz z Ignacikiem za chwilę komencą Pliskovą z Martić
  • DaMiAn199814 minut(y) temu
    Nie można patrzeć to kto ile zarabia tylko jakie koszty ponosi pracodawca za pracownika.
  • dida1231414 minut(y) temu
    Ja jestem tylko ciekaw, jaką pensję minimalną walną od nowego roku.
  • dida1231413 minut(y) temu
    W 2019 roku Kaczu Kaczu obiecał w okolicy 3.300zł na 2022 rok.
  • Jordi12 minut(y) temu
    TVN24 dowala Ziobrze że tylko pitolił o Vacie, ale już o gwałceniu konstytucji i tym że przez jego rządy sprawy wydłużyły się dwukrotnie to słowa nie pisnął.
  • Karol12 minut(y) temu
    @DaMiAn1998 Akurat zerowy PIT nie zmienia nic dla pracodawcy jeśli chodzi o koszty, jednak ten jest zmuszony więcej płacić np. gorszemu czy mniej doświadczonemu pracownikowi 🙂
  • Karol11 minut(y) temu
    Tylko dlatego, że nie ukończył 26 lat 🙂
  • Karol11 minut(y) temu
    Co to za przesłanka? 🙂
  • Jordi11 minut(y) temu
    Dobrze babka gada. Ona mówi wprost, że bez kasy z UE 90% tych obietnic nie wejdzie.
  • Jordi10 minut(y) temu
    A mechanizm wbrew temu co PiS gada będzie żeby wstrzymać dopłaty.
  • Karol9 minut(y) temu
    Potem kończąc 26 lat mimo przypuśćmy drobnych podwyżek pensji (np. W ślad za inflacją), pracownik zostaje ukarany pensja niższa nawet o 200-300zl miesięcznie 👏
  • semperadastra9 minut(y) temu
    A przypomnę, że platformusy były przeciw Funduszowi Odbudowy :)
  • kamil25056 minut(y) temu
    Platforma to niech już ze sceny zejdzie. Oni są po prostu żenujący. ;)
  • kamil25055 minut(y) temu
    Dzięki tej kwocie wolnej i tak najwięcej stracą samorządy. I każdy z nas odczuje to w inny sposób ;)
  • Jordi5 minut(y) temu
    W Łodzi podobno zakulisowo sporo ludu chce uciec z KO.
  • Jordi4 minut(y) temu
    W tym Hanka i Grabarczyk.
  • kamil25054 minut(y) temu
    @Jordi myślę, że oni nie są już w stanie niczego wygrać.
  • DaMiAn19984 minut(y) temu
    @Karol Chciałeś powiedzieć więcej. Jakbym skończył studiować w tym momencie to miałbym niecałe 5 zł mniej na godzinę...
  • semperadastra4 minut(y) temu
    @kamil2505 Ale do tej pory Polska miała jedną z najniższych kwot wolnych w Europie. Także mnie nie dziwi, że to podnoszą i w sumie jestem za tym ;)
  • kamil25053 minut(y) temu
    @semperadastra to prawda.
  • kamil25052 minut(y) temu
    Mimo wszystko rozdawnictwo jest ogromne a ma być jeszcze większe.
  • kamil25051 minutę temu
    PiS znowu mistrzowsko ograło opozycję, która nic nie potrafi ;)
  • Mat.212347chwilę temu
    Chyba będą kolejne sezony HP, bo osoby od castingu zachęcają do zgłaszania się do nich.
  • Jordichwilę temu
    @kamil2505 o ile UE nie zatrzyma kasy, bo bez niej nic nie dadzą ;)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się