• pulkownikdzisiaj, 14:41
    No coś Ty, rozumiem i się w niej łącze 😂
  • Manieqdzisiaj, 14:42
    Jakby to powiedział jeden z naszych forumowiczów - ojej, co za "emocje", aż się zaraz "podniecę" :lol:
  • Manieqdzisiaj, 14:42
    A tak serio - DAWAĆ TĘ 21:00 NOW!!!1!!!
  • Tomasz_Bdzisiaj, 14:42
    @Manieq A weź pan :rolleyes:
  • kamil2505dzisiaj, 14:43
    Już się nie mogę doczekać wieczoru. Co tu będzie się działo na forum. :lol:
  • Tomasz_Bdzisiaj, 14:44
    W czwartek to już w ogóle
  • Manieqdzisiaj, 14:44
    @kamil2505 Oho, i wywołałem wilka z lasu. Wujek Dobra Rada rekomenduje: wyloguj się z forum, włącz mecz, poczytaj książkę, zmień pracę, weź kredyt. 9/10 pacjentów potwierdza skuteczność działania tej metody :)
  • Hot Heartdzisiaj, 14:45
    W czwartek będziemy trzymali kciuki za Rafała :D
  • Darilladzisiaj, 14:45
    @kamil2505 mnie aż tak nie interesuje półfinał bez polski, ale to jednak jest Eurowizja, stąd te emocje, zwłaszcza iż nie znam większości piosenek i będę się mile zaskakiwać, albo wręcz przeciwnie. ;D
  • Kisik94dzisiaj, 14:45
    to będę chyba jednym z nielicznych tu, którzy tego nie obejrzą :P
  • Tomasz_Bdzisiaj, 14:46
    @Kisik94 bo Ty to w ogóle monotematyczny
  • Kisik94dzisiaj, 14:46
    noo :P
  • Kamil199859 min temu
    Czyli Rafał drugi półfinał, wystąpi jako szósty a ósmy mój faworyt. ;)
  • kamil250556 min temu
    @Manieq ja pewnie będę tym 1/10 :lol:
  • Abbott56 min temu
    Czy kamaerzysta tu był pijany? https://www.youtube.com/watch?v=Rzn6NEhlxoE
  • Abbott51 min temu
    Z pierwszego półfinału stawiam, że do finału wejdą (kolejność losowa): Izrael, Litwa, Azerbejdżan, Malta, Belgia, Chorwacja, Szwecja, Rosja, Ukraina i Cypr.
  • MaciejOlek48 min temu
    A moje typy? Niemal te same. Malta, Ukraina, Azerbejdżan, Izrael, Belgia, Cypr, Szwecja, Rosja, Litwa, Chorwacja. Przed wczorajszą wieczorną próbą miałem jeszcze Australię i Rumunią, no ale... Australia ok, tylko ostatnie 30 sekund niepotrzebne... No i Rumunia. Tutaj totalny zawód. Ale - zobaczymy dzisiaj...
  • pulkownik42 minut(y) temu
    W Trójce już nikt nie chce pracować, więc biorą mierne prezentereczki z TVP - Piasecką, Trzaskalską, Gnata, Popkową xD
  • Dominik1989137 minut(y) temu
    Ja będe trzymał kciuki za Grecje ^-^ ^-^
  • Asjata35 minut(y) temu
    @Dominik19891 To dopiero w czwartek ^-^
  • Dominik1989132 minut(y) temu
    Ale ja mówiłem od nośnis czwartku.
  • Jordi19 minut(y) temu
    Moja lista to Litwa, Rosja, Cypr, Norwegia, Chorwacja, Azerbejdżan, Ukraina, Malta, Izrael. 10 kraj coś z 2, Belgia, Australia.
  • Manieq16 minut(y) temu
    @pulkownik Jeszcze chwila i sprzątaczki będą tam mieć swoje audycje ;)
  • tv_fan5 minut(y) temu
    Przegapiłem głosowanie 15-lecia XD
  • Kamilo1 minutę temu
    Me too. Ale miałem skromny udział w wyłanianiu nominowanych.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się