• Manieq25 minut(y) temu
    Redaktor Tulicki widzę, że ze wstydu aż zmienił imię :lol:
  • dida1231425 minut(y) temu
    @kamil2505 - ja np. do pracy mam tak pociąg, że zbytnio nie muszę czekać na miejscu i gdzieś łazić, by zabić czas przed pracą.
  • Ogorek24 minut(y) temu
    Gary Wilson z Q do MŚ w snookerze
  • dida1231424 minut(y) temu
    Ale innym to najwyraźniej przeszkadza...
  • Ogorek23 minut(y) temu
    Jacek ;D
  • FelciakPL22 minut(y) temu
    Wygląda na to, że postać Michała nie zniknie z Zakochanych po uszy.
  • Ogorek22 minut(y) temu
    WĄŻ!
  • Manieq22 minut(y) temu
    Czarnek, Kamiński, Jacenty... dzieciaki, współczuję Wam.
  • Manieq22 minut(y) temu
    @Ogorek Gad robi ssssss ;)
  • Karinkabart20 minut(y) temu
    Szpakowski miał komentować dzisiejszy mecz, a jest zmiana na Iwańskiego. Borek będzie w studiu :D
  • Manieq19 minut(y) temu
    Jak za PO-PSL krzyczeli i tłukli o stół, to nie chcę wiedzieć jak ci ludzie reagują teraz :)
  • Manieq18 minut(y) temu
    "Kulisy ataku na Daniela Obajtka" - och kupa wracamy tu znowu :lol:
  • Manieq15 minut(y) temu
    Widać, że ich zabolała poniedziałkowa publikacja Wyborczej o siatce Hoffmana - mam wrażenie, że marnie próbują odbić uwagę od tego, nawet wyliczanie "podejrzanych" podobne :P
  • dida1231413 minut(y) temu
    Hołownia jak przez 2 lata nie spartoli to ma duuużą szansę stać się nową siłą polityczną w Polsce.
  • Ogorek12 minut(y) temu
    Walden Q
  • dida1231412 minut(y) temu
    Ostatni znalazłem sprzed tygodnia Social Changes. Polska 2050 ma 22% :D :D
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    Zaraz ali Carter:D
  • Karinkabart11 minut(y) temu
    Kibice Liverpoolu obrzucili kamieniami autokar Realu, pękło jedno okno :rolleyes:
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    :o
  • Ogorek11 minut(y) temu
    :(
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    Stuart bingham i Ali Carter Q
  • Alek12247 minut(y) temu
    15.05 w TVP Sport od 17:20 do 19:55 specjalny program "Dzień z Dariuszem Szpakowskim" bowiem bowiem tego dnia Szpaku obchodzi 70 urodziny
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Bai jeszcze walczy jak lew
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Ale jednak out, a martin Gould Q
  • Manieqchwilę temu
    Nie wiem czy zauważyliście, ale w Zetce wystąpiła bardzo ciekawa koneksja - w obu wydaniach wystąpił po jednym Rafale -owskim ;D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się