• mChat
  • Kisik9433 minut(y) temu
    Jordi, w Łodzi coś lunęło deszczem ?
  • Kamilo31 minut(y) temu
    Może zawiało chociaż? :P
  • Tomasz_B28 minut(y) temu
    @Kisik94 wszystkiego najlepszego
  • Ogorek27 minut(y) temu
    Imieniny? Bo urodziny były 1 stycznia :huh:
  • Kisik9426 minut(y) temu
    co ?
  • Kisik9426 minut(y) temu
    Tomek, do imienin jeszcze przeszło miesiąc :P, w dodatku w czasie igrzysk :P
  • Kisik9424 minut(y) temu
    nie wykluczam że może są 13 czerwca imieniny Krzysztofa ale ja obchodzę te jedyne najbardziej popularne
  • Ogorek23 minut(y) temu
    A, to jeszcze 6 tygodni :P
  • Ogorek22 minut(y) temu
    O, przypomnieli sobie w TVP że nie dokończyli Lepszej Połowy i dokończą w wakacje :P
  • Christianus19 minut(y) temu
    W dupę niech sobie teraz wsadzą te odcinki. Jawne marnotrawstwo kasy i potencjału słabego, ale dobrze oglądającego się serialu.
  • N-O-R-O-N19 minut(y) temu
    Chyba raczej nudna polowa, bo to nudne bylo :lol:
  • Ogorek18 minut(y) temu
    Jak to była ta Lepsza Połowa, strach pomyśleć, jaka była ta Gorsza... :P
  • Christianus16 minut(y) temu
    Nie dałem rady dokończyć tego serialu w pierwszej transzy, z założenia komedia, nie zaśmiałem się ani razu
  • Ogorek15 minut(y) temu
    Normalnie jakość 4K - klapa, kapiszon, katastrofa, a czwarte k według uznania :D
  • Christianus14 minut(y) temu
    Klęska ;)
  • MaciejOlek14 minut(y) temu
    Podsumowując dzień na euro - ile się działo, ale cieszy, że jednak futbol wygrał. A studio TVP to już pisałem, że lepiej przemilczeć. W takich momentach to trzeba mieć nadzieję, że skończy się dobrze, a nie że jak umrze, to... A co do Lepszej połowy - nudnawe dla mnie. Wyciągają tylko po to, by dokończyć i dać sobie z tym spokój. Dobranoc. ;)
  • Jordi13 minut(y) temu
    @Kisik94 no tak kilka godzin popadało ale ulewy nie było. Grzmotnęło raz.
  • Jordi12 minut(y) temu
    @Kisik94 ty masz imieniny wtedy co mój tato pewno xD Gdy ksiądz wodą polewa auta xD
  • Kisik944 minut(y) temu
    tak jest
  • Ogorek3 minut(y) temu
    Dobranoc wszystkim :)
  • Jordi1 minutę temu
    @Kisik94 dlatego lubię to imię bo mój tata ma xD I jeszcze na drugie Walenty xD
  • Kisik941 minutę temu
    dobranoc
  • Kisik941 minutę temu
    a nie, to ja mam jak imieniny w dniu urodzin
  • Jordichwilę temu
    :o
  • Jordichwilę temu
    No najbardziej znane imieniny tego imienia to lipiec.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się