• Lupus28wczoraj, 23:49
    Niektóre praktycznie codziennie
  • Lupus28wczoraj, 23:51
    Po kanale, który jest dostępny praktycznie od najwyższych pakietów oczekiwałbym czegoś więcej :P
  • Trzeciakdzisiaj, 0:04
    Gdyby poród Idzie pokrzyżował pewne plany, to pewnie polskie punkty przekaże Małgorzata Tomaszewska. ;)
  • Trzeciakdzisiaj, 0:05
    No i tyle, bo zmykam do łóżka, a rano na misję. Do zobaczenia późnym popołudniem - w końcu wielka machina Eurowizyjna po dwóch latach znów się rozkręca. :D
  • Tomasz_Bdzisiaj, 0:06
    @Trzeciak żegnaj
  • Adam ddzisiaj, 0:08
    Dobranoc Wszystkim
  • MaciejOlekdzisiaj, 0:09
    No to dobranoc wam i ja mówię. :)
  • atomówka96dzisiaj, 0:10
    Dobrej nocki. :)
  • Darilladzisiaj, 0:26
    Dobranoc wszystkim
  • dida12314dzisiaj, 0:29
    Obejrzałem Śluby i powiem tak : Laura wg mnie się jeszcze waha, Iga z Karolem to wg mnie koniec, Iza z Kamilem zostaną.
  • Jordidzisiaj, 0:45
    Faktycznie epy Alabruzińskiej są bardziej przemyślane Sexify. Domalewski szedł prosto pokazać durnotę bez polotu, Alabruzińska ewidentnie coś chce przekazać.
  • kamil2505dzisiaj, 0:52
    Ja Netflixa mam 5 miesiąc, a i tak oglądam albo C+ albo HBO. Nie rozumiem zachwytów nad tym serwisem. Chyba tylko 13zł powoduje, że jest tak popularny.
  • Jordidzisiaj, 0:54
    Nawalona Sobocińska i Alleluja w tle :lol:
  • Jordidzisiaj, 0:55
    @kamil2505 no ja nie oglądam sporo NF. Najwięcej wiosną to Playera ewidentnie, potem NF, potem C+Online i dopiero HBO z Iplą na równi.
  • Jordidzisiaj, 0:56
    Czekam na Lucka teraz. Szadź oczywiście też.
  • Jordidzisiaj, 0:58
    Np nie kumam podniety tym meksykańskim coś tam Sara... Przecież to latino telenowela w pigułce :o
  • Jordidzisiaj, 0:59
    O ruda przestanie być dziewicą? ;D
    Jezu co za tekst walnęła 🤣
    Haha odrzucił ją xD
  • Jordidzisiaj, 1:00
    Dobra dwa epy jeszcze ale to w weekend. Teraz spać :)
  • Dominik19891dzisiaj, 1:02
    Co tam ^-^
  • Dominik19891dzisiaj, 1:04
    Smakować będe cię 8)
  • Dominik19891dzisiaj, 1:06
    Mogli by dać w soboty i w niedziele powtórki bonanzy bo to jedyny serial który nie ma powtórek na Antena HD.
  • Ogorekdzisiaj, 1:15
    Dobranoc wszystkim :)
  • Dominik19891dzisiaj, 1:19
    Dobra :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się