• mChat
  • Jordidzisiaj, 12:02
    NIE DAJ SIĘ, LUDZIE NIECH SWOJE MYŚLĄ, NIE DAJ SIĘ, Z DIABŁEM DO PIEKŁA WYŚLĄ, NIE DAJ SIĘ WARTO BYĆ ZAWSZE TYLKO SOBĄ!!!
  • Tomasz_Bdzisiaj, 12:02
    :o
  • Jordidzisiaj, 12:02
    Nawet pasuje, bo dida, a doda to mała różnica :lol:
  • dida12314dzisiaj, 12:02
    @Jordi - powiem Ci tak : mam w pracy taką kierowniczkę, która o byle g***o się czepia i nic nie możesz się zapytać, żeby się upewnić, bo Cię zgnoi o to, ile tu robisz i jeszcze nie wiesz. :D :D
  • MB89dzisiaj, 12:02
    @dida12314 Dzisiaj chyba nikt Ci tego nie odmówi, ja też dzisiaj na mecz ubiorę koszulkę z Orzełkiem na piersi.
  • dida1231459 min temu
    Jak pracowałem w fabryce mebli to jeden tam opowiadał mi, jak było Euro 2016 i powiesili flagę Polski. Przyszła szefowa i powiedziała, żeby zdjęli ją.
  • Jordi57 min temu
    Ja bym nie mógł pracować w czymś takim...
  • Jordi57 min temu
    Nie znoszę panoszących się kierowników, odpyskowałbym tej babie pewno.
  • dida1231455 min temu
    Tyle, że wiesz : jakbyś odpysknął to byłoby zaproszenie do biura i kartka by czekała.
  • dida1231454 min temu
    Ja pamiętam do dzisiaj, jak tam pracowałem. Tydzień do wielkanocy, a firma zalegała z wypłatami. Zadzwoniła do mnie Pani Planistka z prośbą, bym coś przewiózł na inny dział. Ja powiedziałem : kasy nie ma, znajdź inną osobę, by przewiozła. 2h później wypowiedzenie w biurze czekało.
  • Tomasz_B53 min temu
    https://m.youtube.com/watch?v=yhoxWoaT8MM&t=133s
  • Tomasz_B53 min temu
    Czemu 133s :huh: ogólnie od początku :P
  • Jordi53 min temu
    @dida12314 no dlatego piszę, że jeszcze na odchodne bym jej dos**ł tak, że w pięty by jej poszło...
  • Jordi52 min temu
    U mnie na szczęście sami normalni pracują... Nawet szef jest ok...
  • Tomasz_B51 min temu
    Mam dwie zdrapki z żabki :P normalnie te ich rabaty 🤪
  • Jordi47 minut(y) temu
    Ukraina mimo przegranej jest zachwycona swoim zespołem! Uważają, że 2 miejsce w grupie powinni mieć :o
  • dida1231446 minut(y) temu
    @Jordi - jednego dnia kolektor na magazynie mi się zawiesił, bo chciałem sprawdzić, czy są zamówienia do skompletowania. Poszedłem do kierowniczki, żeby poinformowała informatyków o tym i żeby coś z tym zrobili.
  • Tomasz_B46 minut(y) temu
    Bo fajnie zagrali
  • dida1231446 minut(y) temu
    Po kilku godzinach poszedłem spytać ponownie, a ona do mnie, że czasu nie miała. Jutro będą 3 tygodnie
  • Jordi45 minut(y) temu
    A Kukiz nawijał, że PiS zgodził się na zmianę ordynacji... Dzisiaj okazuje się, że Kaczyński NIE MA MOWY, a Pawełek i tak podpisał... ŻAL.PL.
  • dida1231445 minut(y) temu
    A żeby na magazynie przy kamerach rozmawiać i obgadywać z ulubienicami to ma czas
  • Jordi45 minut(y) temu
    @dida12314 złóż skargę do dyrekcji.
  • dida1231444 minut(y) temu
    Jak będzie mi coś gadać jeszcze to jej to wypomnę.
  • dida1231444 minut(y) temu
    Ostatnio papier podpisywaliśmy o równym traktowaniu i o mobbingu
  • dida1231443 minut(y) temu
    Kiedyś jej powiem, że czasu nie mam

Zaloguj się  •  Zarejestruj się