• pulkownik13 minut(y) temu
    Dobra, wraca królowa wiadomości na avatar xD
  • Jordi13 minut(y) temu
    @pulkownik UFFFFF.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Kornelia z Baśką lajw. Z ich gadania wynika że Justa out pojutrze.
  • annawoj11049 minut(y) temu
    @pulkownik do 20 maja :lol:
  • Asjata9 minut(y) temu
    Życzę dobranoc - jednak HP mnie wykończyło :lol:
  • Jordi9 minut(y) temu
    Baśka "no faktycznie po wylocie Oli to w odcinkach jest taki trochę Ciechocinek, NO ALE TERAZ Justa weszła i się dzieje". NO STRASZNIE...
  • pulkownik9 minut(y) temu
    Do przewidzenia. Kornelia to jest taki niewypał. I jest powtórka z jej pierwszego udziału. Na początku spoko, a po 2 odcinkach już męcząca.
  • annawoj11049 minut(y) temu
    @Asjata dobranoc, ja też chyba dziś szybko odpadnę :lol:
  • Jordi8 minut(y) temu
    Według Roberta Austria bardzo zyskuje na minimalistycznym wykonie.
  • Jordi6 minut(y) temu
    O Polska teraz... ECHHHH na start xD
  • Darilla4 minut(y) temu
    Byle do maja: ,,dzisiejszy odcinek sponsoruje pielgrzymka do Częstochowy"
  • pulkownik3 minut(y) temu
    @Jordi Boże kocham jego reakcje na Brzozę z dzisiejszej próby xD
  • Darilla3 minut(y) temu
    @Jordi kto to?
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Darilla no właśnie oglądam. Mołdawia bardzo na plus, bo wszyscy myśleli, że Kirkorow znowu walnie przaśność a tu zonk jest nawet nieco z klasą :o
  • Jordi3 minut(y) temu
    No Byle do maja na imię ma Robert xD
  • pulkownik3 minut(y) temu
    I ma u mnie TURBO szacunek że nie owija w bawełnę i nie mówi że jakoś to będzie, nie udaje że jest okej.
  • Darilla2 minut(y) temu
    A, okej ja tam się nie znam na tych wszystkich eurowizyjnych znawcach
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik jeszcze Misja Eurowizja nie owija. Reszta na czele z OGAE i DE niestety... Pudrowanie smutnej rzeczywistości...
  • Darilla1 minutę temu
    @pulkownik hahah ja płakałam że śmiechu
  • pulkownik1 minutę temu
    @Jordi no na DE trochę chyba spuścili z tonu, ale to pompowanie Brzozy w marcu było straszne. I nieszczere.
  • Jordi1 minutę temu
    Rozumiem wspieranie, ale wspieranie nie oznacza że mamy kłamać totalnie jak jest cudnie... No nie jest jest SŁABO a tancerze to nie konkurs Eurowizji Dance...
  • Jordi1 minutę temu
    @pulkownik ale dalej Bennego zjechał totalnie za wokal, a Rafał "no było slabawo" :o
  • pulkownikchwilę temu
    Nie no ja naprawdę chcę dla Polski dobrego wyniku :D Ale bądźmy realistami.
  • Jordichwilę temu
    Dla mnie Benny brzmiał wyraźnie lepiej chociaż też fałszował.
  • Jordichwilę temu
    Ja wprost mówię taniec okej, ale to nie o to chodzi w ESC. To ma być dopełnienie piosenki, a nie główny punty.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się