• kamil250514 minut(y) temu
    @annawoj1104 spokojem? :lol:
  • annawoj110413 minut(y) temu
    @kamil2505 spokojem tak, że taki spokojny był a wiedział ze ja to denerwuje
  • Lupus2813 minut(y) temu
    @Trzeciak tamten program mógłby dla mnie w ogóle nie istnieć, więc nie biorę tego pod uwagę :P
  • ali_cia13 minut(y) temu
    Odcinek finałowy niby wpisany na 14.05, ale pewna jestem, że nie będzie terminowo.
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    Jury "TTBZ" jest jakie jest, ale jednak program się utrzymał i nie osiągnęło poziomu takiej irytacji, co "Wizjoner Tańca" i mistrzyni MMA.
  • kamil250512 minut(y) temu
    @annawoj1104 jeżeli spokój ją denerwuje... :lol:
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Lupus28 - format całkiem sensowny, a w drugim sezonie miał bardzo dobre jury - ze świetną Muchą i Kupiszem, który był przeciwwagą do dwóch ekstrawertycznych jurorek. Niestety państwo Kurscy wiedzieli lepiej. ;)
  • Lupus2811 minut(y) temu
    @Trzeciak bo występy są na tyle dobre, ale decyzje tego "jury" nieraz pozostawiały niesmak delikatnie mówiąc
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    "Wizjoner Tańca" - jego "dyskretne" zaloty do jednej z dwóch "Beks" oraz "super sexy" pomysły pominę, a mistrzyni MMA - zastanawiam się jakim cudem się tam znalazła, bo potwierdziła stereotyp jurora, który coś tam powie i tylko zgarnie gażę. Nawet Chodakowska w pierwszym sezonie była wiarygodna w tym co mówiła, mimo, że do "DDD" nie pasowała.
  • Darilla9 minut(y) temu
    @Trzeciak w zwiastunie jutrzejszego odcinka był fragment z płacząca Idą po występie Roksany, a że w ENG Roksana będzie opowiadała o swojej rodzinie, relacji z mamą i najmłodszym bratem to chyba łatwo się domyślić czemu Idunia będzie ryczeć, to będzie żenada jeszcze większa niż jej pożegnanie w pnś.
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    @Darilla - no będzie występ do choreografii do której tańczyła Kazadii w finale pierwszego sezonu. Swoją drogą - w Holandii po tamtejszym występie w 3 sezonie uczestniczka też się popłakała. ;)
  • Kamil19988 minut(y) temu
    @Lupus28 Cerekwicka moim zdaniem była dobra ale nie szałową.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Darilla - poza tym jutro poznamy bliskich półfinalistów jak w półfinale I sezonu (w II wiadomo, że nie było jakiego takiego, bo wybuchła pandemia).
  • Lupus286 minut(y) temu
    @Kamil1998 :rolleyes:
  • Darilla6 minut(y) temu
    @Trzeciak osobiście mam nadzieję, że te łzy to będą po świetnym występie, a nie że Idzie włączy się tryb ,,zaraz będę mamą, więc się wzruszyłam jak opowiadalas o relacji z rodzicami :'( :'( ".
  • Lupus285 minut(y) temu
    Jeśli Cerekwicka nie była wtedy szałowa, to nie wiem kto :P
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Zdzichu - z pesperktywy czasu bardzo dobrze się stało, że Norbi zastąpił Brzozowskiego w "Kole Fortuny". I znów się powtórzę, ale spokojnie go widzę prowadzącego solo w innym formacie rozrywkowym. ;)
  • Kamil19983 minut(y) temu
    @Lupus28 Dlaczego ta mina? Wg mnie trzecia edycja była kiepska. Paschalska najlepsza, chociaż szkoda, że teraz nie występuje. By miała lepsze charakteryzacje.
  • Lupus282 minut(y) temu
    :rolleyes: :twisted:
  • kamil25052 minut(y) temu
    Laurka jak dzisiaj pozytywnie pokazana xD
  • Tomasz_B1 minutę temu
    @Trzeciak Ale już nie ma gangnam style itp. :-X
  • annawoj11041 minutę temu
    @kamil2505 no caraz lepiej rokują ;)
  • kamil2505chwilę temu
    @annawoj1104 myśle, że jednak zostaną razem
  • annawoj1104chwilę temu
    @kamil2505 też tak myślę i nie powiem czemu ;)
  • Kamil1998chwilę temu
    @Lupus28 Życie. ;)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się