• Karol8 minut(y) temu
    @Dominik19891 Ale daje pewność, że przeżyję zakażenie i chorobę.
  • semperadastra8 minut(y) temu
    @Dominik19891 I nie chcesz się szczepić wobec tego ? :)
  • Dominik198917 minut(y) temu
    Ciągle są mutacje wiec pewnie do końca świata będziemy sie musieli szczepić przeciw kolejnym
    przeciwmutacjom ;)
  • Alek12247 minut(y) temu
    Dziś mija 17 lat od tragicznego zamachu na ekipę TVP w Iraku. W jego wyniku zginął legendarny korespondent wojenny TVP - Waldemar Milewicz i montażysta Muonir Boumrane
  • Dominik198916 minut(y) temu
    Karol nie koniecznie jak jesteś zdrowym facetem to tak. Ale Krawczykowi szczepionka nie pomogła ;)
  • Karol6 minut(y) temu
    @Dominik19891 Żeby nie było mutacji, wirus nie może się rozprzestrzeniać. Nie rozumiem czemu niektórzy usilnie starają się być tak prostolinijni.
  • Karol6 minut(y) temu
    "nie szczepię się bo nie" 🙂
  • semperadastra5 minut(y) temu
    Ja tam już nie mogę się doczekać szczepienia xD. Może przesadzam w drugą stronę :P
  • Dominik198915 minut(y) temu
    Niektórzy kochają szczepienia.
  • dida123144 minut(y) temu
    Dzwonię do przychodni oddalonej o 20km ode mnie - termin pierwsza połowa czerwca. W internecie terminów nie pokazuje :D
  • Abbott4 minut(y) temu
    To niech się nie szczepią, ale niech potem nie zawracają gitary służbie zdrowia, który musi ruszyć z kopyta z innymi zabiegami. Niech nie chodzą do teatru, kin, na festiwale a zakupy niech robią przez Glovo.pl
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Karol tylko co poradzimy na to m, że sie szczepimy jak mutacje są z poza Polski.
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    No jak żydy zero wstępu gdziekolwiek A zamiast chodnikiem to do rynsztoku
  • dida123143 minut(y) temu
    U siebie w Rogoźnie 15 maja 15:20 - Astra Zeneca
  • Dominik198912 minut(y) temu
    Tomasz, ale ty też się nie szczepisz :)
  • Dominik198912 minut(y) temu
    Chcesz być traktowany jak Żyd :rolleyes:
  • semperadastra2 minut(y) temu
    @Tomasz_B O widzę DAWIDKI cię przejął na swoją stronę xD
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    No właśnie dlatego piszę do Abbott co on wymyśla...
  • Abbott2 minut(y) temu
    @Karol Dlaczego nie otrzymałeś godziny szczepienia? Ja przy kobiecie z rejestracji ustalałem i otrzymałem potwierdzenie sms-em
  • Karol1 minutę temu
    Nie wiem. Moi rodzice szczepili się wcześniej w Sandomierzu i również nie podano im godziny.
  • Karol1 minutę temu
    @Dominik19891 Nie życzę Ci abyś zachorował na covid, ale jesli tak się stanie, to obyś musiał zwrócić koszty leczenia 🙂
  • Kamilochwilę temu
    U mnie też wszystko śmiga. Jest termin, jest godzina. Jednocześnie przyszedł SMS i e-mail.
  • dida12314chwilę temu
    @Karol - a poza ręką coś odczuwałeś więcej po Astrze?
  • kamil2505chwilę temu
    Snooker, dart i bilard do 2026 roku w Viaplay.
  • Dominik19891chwilę temu
    Karol umnie w rodzinie już był Covid i ja jako jedyny przeszedłem go bez objawów.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się