• Trzeciak14 minut(y) temu
    @Darilla - Pan 4K: "No to Rafał pojechał w Rotterdamie.... do domu! Mamy Konkurs Piosenki Eurowizji Rotterdam 2021 - K jak Klęska, P jak porażka, E jak eliminacja, a R proszę rozwinąć wedle własnego uznania". :P
  • Ogorek14 minut(y) temu
    Onet ;D
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    R - rozgoryczenie, rozczarowanie, rozpacz, itp. :P
  • Tomasz_B13 minut(y) temu
    Panie trzeciak, żeby za miesiąc tego nie było...
  • Ogorek13 minut(y) temu
    Zmarł 41-letni Michał Kałużyński :(
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    Co :o
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    @Tomasz_B - no tu to praktycznie wystarczy wysoko wygrać jeden mecz.
  • atomówka9612 minut(y) temu
    @Trzeciak K jak katastrofa :P
  • Lupus2811 minut(y) temu
    @Ogorek kto to?
  • Ogorek11 minut(y) temu
    Podali w Wiadomościach, ktoś kto tam pracował
  • Darilla10 minut(y) temu
    Ale ja się muszę przyznać, że im dłużej słucham ,,the ride" tymbardziej mi się ta piosenka podoba, niemniej jednak absolutnie nie nadaje się to na Eurowizję
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Lupus28 - operator kamery, przegrał walkę z koronawirusem.
  • atomówka969 minut(y) temu
    @Trzeciak :'(
  • Darilla9 minut(y) temu
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
  • FelciakPL7 minut(y) temu
    Witam w wolnych mediach
  • !a1+1v2nagrania7 minut(y) temu
    @Darilla Wolisz bardziej melanchonijne piosenki niż energetyczne na Eurowizje?
  • Darilla5 minut(y) temu
    @!a1+1v2nagrania szczerze, jakoś tak bardziej podobają mi się takie mocne ballady w stylu ,,Empires" Alicji Szemplińskiej
  • atomówka965 minut(y) temu
    @!a1+1v2nagrania Nie no, piosenki Eurowizji nie muszą być do końca pełne melancholii, popatrz na "Euphorię" Loreen.
  • Darilla4 minut(y) temu
    Chyba jestem jedyną osobą, której nasza propozycja sprzed roku bardzo się podobała. :lol:
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    @Darilla nie no, mnie też nie razilo i nie byłem na nie :huh:
  • Lupus283 minut(y) temu
    @Darilla myślę, że po usłyszeniu The Ride, ubiegłoroczna propozycja większości się spodobała :lol:
  • Trzeciakchwilę temu
    Można różne rzeczy wrzucać na Szemplińską, ale z "Empire" chociaż walczylibyśmy i to dzielnie o awans do finału, tutaj już prawdopodobnie będziemy walczyć o honor.
  • Darillachwilę temu
    Ale zanim Eurowizja to jutro wreszcie będziemy mogli oficjalnie pisać o składzie finału ttbz, o którym większość z nas wie jakoś od 4 odcinka, ale z szacunku do innych nie dzielimy się tą wiedzą :P
  • Tomaldo Banjochwilę temu
    Lata mijają a ja dalej jestem pod wrażeniem Fairytale Alexandra Rybaka :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się