• mChat
  • Jordi7 minut(y) temu
    A Nuni nie chciał nawet zejść. Zresztą widać było, że faworyzuje Czeszkę niestety ten sędzia jest megabeznadziejny od zawsze. Pamiętam jak Radwańska go nie znosiła.
  • Alek12247 minut(y) temu
    @Jordi - to jest porażka bo UEFA zabroniła im tradycyjnego treningu na stadionie przed meczem
    O 24 ma wideo z meczu Dania-Finlandia :o
  • Jordi6 minut(y) temu
    Pan Kaliszuk z PS teraz w 24. O meczu DEN-FIN.
  • Ogorek5 minut(y) temu
    @kamil2505 No najlepszy im uciekł do TVP ;)
    @kamil2505 redakcja Polsatu jest straszna w większości. Tenisa słuchać się nie da...
  • Ogorek4 minut(y) temu
    @kamil2505 Typów na dziś nie zapomnij wstawić ;)
  • Kisik943 minut(y) temu
    a już tylko półtorej godziny ;)
  • Jordi3 minut(y) temu
    Przecież ja jestem pewny że na Idze na Wimbledonie walną tą koszmarną kobitę co obrażała Radwańską i synka Tomaszewskiego... Oni są beznadziejni po prostu amatorka jak kablówki z mieściny 5 tysi ludu...
  • Jordi2 minut(y) temu
    Pan z PS mówi, że ten mecz trzeba wygrać jutro, bo dalej jest tylko gorzej na papierze.
  • Kisik941 minutę temu
    no wiadomo, bo Hiszpania i Szwecja
  • Jordi1 minutę temu
    I ten mecz będzie pewno zależeć od awansu Polski.
  • kamil2505chwilę temu
    właśnie, jutro mecz Polski o 18:00 - to z roboty muszę wyjść punktualnie ;) nie mogę jutro po godzinach siedzieć xD
    @Ogorek wiem TO DEDYKACJA DLA MNIE ❤️❤️❤️

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 313 użytkowników online :: 34 zarejestrowanych, 6 ukrytych i 273 gości (wg danych z ostatnich 15 minut)
Najwięcej użytkowników (2198) było online 12 kwie 2020, 22:04

Zarejestrowani użytkownicy: 3rd, Alek1224, Bing [Bot], bucik11, cmgcmg, Curvy Model, damiatan, donixxx, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jantar, jas06, kamil2505, Kamilx, KG2, Kisik94, Liam, MaciejOlek, Manieq, Mat.212347, mateusz_71, MB89, Ogorek, Paolo1916, PPM, Qgn, robert, Se-n, semperadastra, TheLuckySeven, Tomasz_B, TVP8Polska, videozone, wiatriwoda
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne

Kto czatuje

Aktualnie czatuje 5 użytkowników. Bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 15 minut(y)