• Trzeciak9 minut(y) temu
    A TVP3 Regionalna istniała od 2.10.2000 - przynajmniej wtedy pojawiło się to logo z "łyżwą" i wówczas jeszcze inaczej wyglądającą cyfrą "3". ;)
  • Jordi8 minut(y) temu
    @pulkownik a ja do dzisiaj mam kontakt z Jackiem Grudniem xD Ten to lajtowiec jest ;D
  • Jordi8 minut(y) temu
    No i miałem okazję mieć sporo zajęć z ś.p. Wojtkiem Słodkowskim.
  • FelciakPL7 minut(y) temu
    Dzisiaj odcinek Szansy z Trubadurami? Ciekawe kiedy pokażą odcinek z 2 plus 1?
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @FelciakPL - za tydzień.
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Za tydzień
  • Jordi7 minut(y) temu
    To już nie jest Szansa. To jest "Czytamy cytaty z Wiki z Sierotą".
  • pulkownik7 minut(y) temu
    A bo Ty na AHE studiowałeś? Bo na UŁ z TVP był właśnie Lasota i Stachura, przynajmniej za moich czasów :P I jeszcze jeden koleś, z Expresu Reporterów, nie pamiętam jak się nazywał, ale też nie chcę go pamiętać :lol:
  • FelciakPL6 minut(y) temu
    @Trzeciak A odcinek z Trubadurami był już nagrany z Sierockim?
  • Jordi6 minut(y) temu
    @pulkownik tak ja na AHE. Grudzień, Słodkowski, redaktor Wasiak oj to niemota a nie dziennikarz...
  • Jordi5 minut(y) temu
    Ksenia Maćczak dzisiaj w Radio Nowy Świat ;) Bardzo fajna babka :)
  • kamil25055 minut(y) temu
    OTV Łódź w latach 90. i na początku 00. produkował dużo programów dla dzieci, również na antenę ogólnopolską.
  • DAWIDKI5 minut(y) temu
    @FelciakPL tak - odcinek z Turbodużymi już z Sierockim
  • Jordi5 minut(y) temu
    Raz właśnie byliśmy z wizytą w piwnicy... Znaczy w OTV Łódź i Edzia nas oprowadzała i opowiadała xD
  • Jordi4 minut(y) temu
    Taka miła wtedy była, a co z niej teraz wyłazi? :P
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @FelciakPL - tak, przecież nawet zapowiedzi leciały.
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Ona zawsze była dla mnie słaba. Nie jakaś bardzo zła, ale po prostu taka... mierna-bierna, no niczym się nie wyróżniała, poprawna. I jako spikerka w Dwójce i w Wiadomościach i w TVP3 jak Kuriery prowadziła. I teraz też jest taka w Wiadomościach. Tło dla kochanej Danusi :P i karierowicza Adamczyka.
  • kamil25052 minut(y) temu
    Przyznam się, że kiedyś Lewandowska I Klerenbach byli moimi ulubionymi prowadzącymi w TVP Info. :rolleyes: :lol: Ale to było jakoś chyba w 2008 roku xD
  • Jordi2 minut(y) temu
    No taka mymła nieszkodliwa. Fakt.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @kamil2505 tak bo ja na 1 roku byłem to ona zaraz po tej naszej wizycie do Wawy wyfrunęła.
  • pulkownik1 minutę temu
    Ja za to tęsknię za porankami Info z Rosiak i Sokołowskim albo Rudnik i Czyżem, super były. Potem przyszła miotła i wszystko rozpieprzyli.
  • kamil2505chwilę temu
    Ja, szczerze mówiąc, w sumie TVP Info to nigdy nie oglądałem. Zawsze wolałem TVN24 czy Polsat News.
  • Trzeciakchwilę temu
    "Fantazja" Kukulskiej na początek dzisiejszego "KF". :joy:
  • Jordichwilę temu
    Mnie dziwi że Michalak poza OTV Łódź nie wyszła.
  • FelciakPLchwilę temu
    @pulkownik Są obecnie poranki z Popek/Gizą/Dolegą oraz Rachoniem.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się