• dida1231426 minut(y) temu
    I w ogóle przez to, że dostał furę prezentów to w kasie komunia się nie zwróciła
  • pulkownik24 minut(y) temu
    Plotki mówią że covid przywiozła z Polski tancerka z EDS, która dołączyła niedawno do ekipy w Rotterdamie.
  • dida1231424 minut(y) temu
    Moja mama dostała zaproszenie na wesele to też z informacją, że zamiast prezentów kasa, zamiast kwiatów karma dla psów lub inne gadżety.
  • KubaBing23 minut(y) temu
    No to Tomaszewska sama finał poprowadzi dzisiaj...
  • pulkownik23 minut(y) temu
    Olek to już wrócił do Polski, podejrzewam że mógł się minąć z tą dziewczyną xD
  • shawu21 minut(y) temu
    Gdybym brał ślub to chciałbym właśnie kwiaty i prezenty. Po latach są bardziej lub mniej fajne pamiątki i wspomnienia. Pieniądze tego nie dają
  • dida1231418 minut(y) temu
    @shawu - dostaniesz 20 zestawów pościeli, 10 zestawów garnków i 50 kocy. A kasy nic
  • dida1231417 minut(y) temu
    Lewy Come On !!!!
  • Ogorek17 minut(y) temu
    Bayern zaczął mecz
  • pulkownik17 minut(y) temu
    Mój znajomy się żenił 2 lata temu i robił nawet wyliczenia ile mniej-więcej dostanie hajsu i biedak tak się zakręcił że zapomniał że wujki, ciotki przychodzą w parach a nie że jedna osoba=jedna koperta xD
  • dida1231416 minut(y) temu
    @pulkownik - liczył razy 2 i się mocno zdziwił 😂😂😂
  • KubaBing16 minut(y) temu
    @pulkownik wydaje mi się, że była na czwartkowej próbie
  • pulkownik15 minut(y) temu
    @KubaBing możliwe, nie śledziłem tego jakoś mocno. Niemniej... no ja wiem że to są losowe sytuacje, że wirus, ale kuźwa... no nie jest niezbędne żeby na finale DDD był Olek i Egurrola. Mogli sobie darować i połączyć się z Rotterdamu. Od razu by konkurs zareklamowali. A każda taka podróż to zwiększanie ryzyka.
  • Darilla14 minut(y) temu
    @pulkownik ale będzie cyrk jak zaraziła ekipę xD
  • Darilla12 minut(y) temu
    A właśnie na tiktoku widziałam jak tancerka z EDSu dodała tiktoka z Rotterdamu wraz z tancerzami Rafała
  • Darilla12 minut(y) temu
    I dupa ...
  • KubaBing12 minut(y) temu
    @Darilla wczoraj wszyscy tancerze byli u jednego na lajvie
  • pulkownik11 minut(y) temu
    Ale takiego zwrotu akcji to się nie spodziewałem :D Oby wszystko dobrze się skończyło dla naszych.
  • Manieq9 minut(y) temu
    Wybaczcie mi quasi-czarny humor, ale musiałem: https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis40e27c.jpg :lol:
  • pulkownik9 minut(y) temu
    Gorzej jak on naprawdę będzie z taśmy i Kurski w ramach rekompensaty zaproponuje mu udział w przyszłym roku 8) :lol:
  • dida123148 minut(y) temu
    Zlatan może nie zagrać na Euro !!!
  • Ogorek8 minut(y) temu
    @dida12314 Kontuzja czy ta afera z bukmacherem?
  • dida123148 minut(y) temu
    @Ogorek - kolano
  • dida123147 minut(y) temu
    Napisałem, że może nie zagrać, ale tak na 99% to nie zagra.
  • dida123142 minut(y) temu
    Pliskova finalistką WTA w Rzymie

Zaloguj się  •  Zarejestruj się