• kuc1210200424 minut(y) temu
    chyba że to zart
  • semperadastra24 minut(y) temu
    @jas06 To skończ informatykę czy kierunki techniczne, nie będąc inteligentnym czy zdolnym z maty. Powodzenia. :rolleyes: Nie po to studiujemy latami, wkładając w to dużo energii, czasu i pieniędzy, żeby jakieś ameby bez szkoły gadały, że "studia nie mają znaczenia" :)
  • jas0621 minut(y) temu
    Zawsze od tego wszystkiego ewentualnie mamy książki, internet...
  • jas0619 minut(y) temu
    Takim przykładem jest chociażby Andrzej Duda....
  • jas0619 minut(y) temu
    Niby doktorat a fatalnym prezydentem był...
  • kamol19 minut(y) temu
    Behawiorysta nowym serialem Playera :O
  • Tomasz_B18 minut(y) temu
    :o
  • MaciejOlek14 minut(y) temu
    Witam miło. No cóż, Duda ma swoje plusy, minusy jako prezydent, ale zdecydowanie więcej minusów...
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Dwa minusy dają plus
  • donixxx13 minut(y) temu
    Kolejny serial Playera. Niue wiem jak to zmieszczą ale jak będzie poziom Chyłki, TZ czy Nieobecnych to niech robią ile chcą.
  • jas0613 minut(y) temu
    Tych minusów jest więcej...
  • Tomasz_B13 minut(y) temu
    Tym więcej plusów
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @MaciejOlek - witaj, ciekawą niespodziankę mam dla Ciebie, wiadomo gdzie? :D
  • jas0612 minut(y) temu
    W eletrical?
  • jas0612 minut(y) temu
    electrical?*
  • semperadastra11 minut(y) temu
    Co do Dudy, w sumie ciekawi mnie, jak będzie się zachowywał, kiedy np. w 2023 opozycja przejmie władzę. Jakby nie było, będzie jeszcze miał 2 lata prezydentury
  • MaciejOlek11 minut(y) temu
    @Trzeciak - witaj, a o co chodzi? Zajrzę potem.
  • Jordi10 minut(y) temu
    o kolejna książka Mroza dostała serial w Playerze :o
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    :o
  • kamol9 minut(y) temu
    Czyli przed nami: Szadź 2, Tajemnica zawodowa 2, Chyłka 5, Skazana, Nieobecni 2, Żywioły Saszy-Ziemia, Misja, nowy serial TVN7, UU6(?), Behawiorysta
  • Jordi8 minut(y) temu
    @kamol no pisałem, że słyszałem pogłoski o tuzinie jak nie lepiej seriali w DCTVN :o
  • J-Will4 minut(y) temu
    A tu się zgodzę z Jasiem, że studia dzisiaj nie są żadnym wyznacznikiem wiedzy czy inteligencji.
  • J-Will3 minut(y) temu
    A w życiu zawodowym bardziej liczą się plecy i układy aniżeli papier
  • MB891 minutę temu
    @semperadastra Kukiz na pewno miał więcej oleju w głowie niż niektórzy posłowie Konfederacji na czele z Korwinem i Braunem.
  • jas06chwilę temu
    Dla mnie prezydent RP może nie mieć nawet nie ukończonej podstawówki. Liczą się dla mnie bardziej poglądy i reprezentowanie kraju aniżeli wizerunek...

Zaloguj się  •  Zarejestruj się