• Darilla11 minut(y) temu
    Gdzieś czytałam, że nasz występ na eurowizjii zapowiada się kiczowato, nie wiem co i jak, ale niby mają odmładzać Rafała czy coś takiego
  • Ogorek10 minut(y) temu
    @Darilla :o
  • Osiula10 minut(y) temu
    Występ Tamary zadecyduje chyba o wszystkim, albo ona albo Góral do finału, Meyer, Maja i Lesław mają już raczej zapewnione miejsce.
  • Darilla10 minut(y) temu
    To znaczy odmładzać w kontekście układu tanecznego, nie wiem jak to rozumieć.
  • Zdzichu10 minut(y) temu
    Sam fakt że wysyłają tego pajaca Brzozowskiego jest wystarczająco kiczowaty. Ja wam powiem że odetchnąłem z ulgą jak mu wreszcie zakazali śpiewać w Kole Fortuny a potem wsadzili tam Norbiego :D
  • Damianou189 minut(y) temu
    @Darilla póki co, chyba Piotrek dostanie u mnie jedynkę :/
  • Darilla8 minut(y) temu
    To ja może zacytuję ten fragment znaleziony na tt żeby nie było ,,Boję sie tego występu Rafcia, bo wyraźnie widać z prób układu że będą go próbowali odmładzać na scenie a z racji tego że jego wiek widać nawet przy tonie tapety to będzie źle. Mogliby tego nie robić, nawet San Marino wyciąga wnioski z takich akcji(Serhat, ale tu było na odwrót)"
  • annawoj11047 minut(y) temu
    koniec ale nudy generalnie,po kiego kija ta edycja ma aż 13 odcinków to nie ma pojęcia
  • Darilla7 minut(y) temu
    No nic, trzeba czekać na pierwsze próby, może ktoś bardziej obeznany się orientuję kiedy będą?
  • Final986 minut(y) temu
    Pierwsze próby są jutro dla pierwszej połowy I półfinału
  • atomówka965 minut(y) temu
    @Zdzichu Ale powiem że z Norbim lepiej się ogląda ten program.
  • Final985 minut(y) temu
    Polska pierwszą próbę ma w poniedziałek
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Darilla - poczekajmy mimo wszystko na to, co może zobaczymy w poniedziałek.
  • Darilla4 minut(y) temu
    @Trzeciak dokładnie tak ;)
  • Zdzichu4 minut(y) temu
    @atomówka96: Ostatnio miałem nieprzyjemność zobaczyć powtórkę jublieuszowego odcinka koła z Tyńcem, Pijanowskim i Brzozowskim właśnie. Myślałem że mi żenadometr wywali na to jego pajacowania i zaloty do Izy, nawet taki Norbi przy nim to był normalnie śp. Bogusław Kaczyński.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    Zresztą podobno występ w Rotterdamie będzie nieco się różnić od tego występu backupowego, który został nagrany chyba w studio "DDD". ;)
  • bustram2 minut(y) temu
    Pytanie-zagadka: "Krewni i znajomi królika" był programem A. politycznym, B. kulinarnym C. młodzieżowym.
  • Zdzichu2 minut(y) temu
    @bustram: Chyba polityka :)
  • Jordi2 minut(y) temu
    Pomyśleć że ja lubię kiczowatą stronę ESC, ale NIE w wykonaniu Brzozy :lol:
  • Darilla1 minutę temu
    Cóż, przynajmniej będziemy charakterystyczni
  • Zdzichu1 minutę temu
    @Jordi: Kicz w stylu Verki Serduszki czy Cleo z ubijaniem masła zniosę, Brzozy nie :D
  • bustram1 minutę temu
    @Zdzichu a w sumie sam nie wiem o czym był. Po prostu był i nazwa mi zapadła w pamięć :)
  • Jordi1 minutę temu
    @Darilla gdzie tam po nas takie rzeczy że nawet kiczu ludzie nie zapamiętają :P
  • Trzeciak1 minutę temu
    https://www.telemagazyn.pl/tv/krewni-i-znajomi-krolika-57163/
  • annawoj1104chwilę temu
    Odpalam 12 odcinek ślubów ;D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się