• Jordidzisiaj, 0:13
    I już. Najważniejsze wpisane. Ep ogólnie nudny prócz początku i ostatnich paru minut.
  • donixxxdzisiaj, 0:14
    @Jordi obejrzałeś cały odcinek w 10 minut?
  • Jordidzisiaj, 0:14
    Dobranoc.
    @donixxx na przewijaniu jestem padnięty. Ominąłem bzdury gadaniny i jakąś nudną konkurencję.
    Lecę pa :)
  • MaciejOlekdzisiaj, 0:15
    Dobranoc i ja też pisze ;)
  • Ogorekdzisiaj, 0:15
    Ja też dobranoc wszystkim :)
  • kuc12102004dzisiaj, 0:20
    Dobranoc
  • Dominik19891dzisiaj, 0:31
    Dobranoc
  • Tomekdzisiaj, 1:46
    TVN może mieć wkrótce nowego/starego właściciela: https://forum.media2.pl/viewtopic.php?p=660743#p660743
  • Kubibdzisiaj, 2:15
    jak to starego @Tomek
  • Tomekdzisiaj, 2:25
    W sensie TVN będzie pod nowymi butami (albo starymi, jeśli dojdzie prawnie do wchłonięcia WarnerMedia przez Discovery), ale duża część udziałowców na początku będzie ta sama.
  • FelciakPLdzisiaj, 5:54
    Dzień dobry. Niedawno były kiedyś plotki, że TVN ma kupić... Disney.
  • FelciakPLdzisiaj, 5:57
    Niedawno mógł być SpongeBob na Nick-u.
    *Na Tewuenie.
    Teraz będzie Ben 10 i Gumball na Tewuenie.
  • Karoldzisiaj, 5:58
    Jeszcze gdyby tylko TVN pokazywał animacje 😜
  • Karoldzisiaj, 5:59
    Mogły być Fakty w Cartoon Network 🙂
  • FelciakPLdzisiaj, 6:00
    Chyłka i Wataha nareszcie razem.
  • Karoldzisiaj, 6:06
    Myślę, że to tak nie działa. Po pierwsze do żadnego pojednania nie doszło, a po drugie TVN nie jest skory do emisji treści z kanałów premium. Nie pchali się w seriale Canal+, czemu teraz miałoby być inaczej? Mało tego, prawa mogą zakupić zawsze, niezależnie od tego, kto jest właścicielem.
  • FelciakPL59 min temu
    Już pomyślałem, że TVN będzie miał pełne prawa do wszystkich części Harnego Pottera. Niedawno TVN pokazywał tylko kilka części, a nie całą trylogię.
  • FelciakPL58 min temu
    *Harrego Pottera.
  • kacper310017 minut(y) temu
    co to za dziecinna logika, że jakby Disney kupiło TVN, to by w TVN pokazywano animacje? A od kiedy TVN to stacja dla dzieci? 🤷
  • Darilla16 minut(y) temu
    Witam wszystkich. Na 3 dni przed ,,naszym" półfinałem. Spadliśmy na 37 miejsce u buków. ;)
  • FelciakPL15 minut(y) temu
    @kacper3100 Kiedyś miała być także fuzja Viacomu ze Scripps-em i miał być Spongebob na TVN-ie.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się