• Tomasz_B7 minut(y) temu
    Bodajże z 40 minut
  • pulkownik7 minut(y) temu
    Oglądam finał LI, te chłopy czytające "listy miłosne" do partnerek są tak nieporadni jak dzieci czytające wypracowania na polskim w podstawówce xD
  • KG27 minut(y) temu
    Chłopak od Dawida i jego cover Smitha to po prostu ciarki. Ogólnie jest on bardzo ciekawy, ma to coś w oku. Dziewczynka o Cleo, co za barwa, po prostu brak słów... No i super charakter
  • KG27 minut(y) temu
    Sara chyba nie wymaga komentarza :)
  • pulkownik7 minut(y) temu
    @KG2 no duet tej małej z Cleo - sztos :D
  • Jordi6 minut(y) temu
    @pulkownik właśnie włączam pierwszy ep od blisko dwóch tygodni taki pasjonujący program :P
  • KG26 minut(y) temu
    Nie obejrzałem żadnego odcinka w tv, ale ten finał live muszę
  • pulkownik6 minut(y) temu
    Ile ta Tatiana ma lat? Bo wygląda na jakieś 10, a głosisko jak stara dojrzała baba, świetna jest
  • Darilla5 minut(y) temu
    Jak się tak kochają to powinni mówić z głowy, a nie czytać z kartki
  • KG25 minut(y) temu
    @pulkownik nie wiem, ale jest z mojego miasta ^-^
  • Jordi5 minut(y) temu
    Jezu to serduszko i brameczka to finałowa sceneria? To nawet do pięt nie dorasta HP z Bali na finałach xD
  • pulkownik5 minut(y) temu
    10, sprawdziłem :D
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    10
  • Jordi4 minut(y) temu
    A Maciejczak jest spod Warty skąd połowa mojej rodziny pochodzi :P
  • KG24 minut(y) temu
    TTBZ spoko ogólnie, ale nie rozumiem tych zachwytów niektórych. Edycja jak edycja 😃
  • Jordi4 minut(y) temu
    Warta. Miasto w województwie łódzkim nad rzeką Wartą jakby ktoś nie wiedział :P
  • pulkownik1 minutę temu
    Karolinko, mniej pompowania, tzn promowania, więcej nauki płynnego czytania, prezenterko :)
  • Jordi1 minutę temu
    Przepraszam ale to jest LI UK?
  • KG21 minutę temu
    "Mamy to" wytrzymałem połowę odcinka i odpuściłem :lol: Tajemnica zawodowa coraz lepsza, świetni bohaterowie. Brzydula stany średnie cały czas. DDD - oglądam tylko występy Roxie. Są spoko, ale momentami tandetne te oprawy. O czymś zapomniałem :lol:
  • Jordi1 minutę temu
    Gilon jaki kicz...
  • Jordichwilę temu
    Koszmarna ta kiecka :o
  • Jordichwilę temu
    KARLAJNNN? :o
  • Hot Heartchwilę temu
    Jak myślcie za ile tygodni pary z LI się rozstaną? :D
  • KG2chwilę temu
    O i Chyłka świetnie wypadła u Kuby :) Czekam na Szroeder teraz
  • Jordichwilę temu
    Wyspiątka :rolleyes: Dobrze że powiedziała wiosną bo tam lata to nie było w ogóle :lol:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się