• Szymon2648 minut(y) temu
    @dida12314 250.000 euro było od 18 maja do 17 czerwca 2020 roku.Ponieważ w odcinku kończący pierwszy sezon (było to 18 czerwca 2020 roku po powrocie tego teleturnieju wszystkie kwoty były podwojone. Jackpot obecnie wynosi 705.000 euro.
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    @Kamil1998 - tylko kogo? Norbi z Krzan tworzą bardzo zgrany duet, i szczerze już go widzę solo w pewnym innym formacie. ;)
  • Kubex6 minut(y) temu
    Pomyśleć, że Koło z Tyńcem trwało zaledwie dwa lata, a obecna wersja jest już od prawie 4 lat.
  • DAWIDKI5 minut(y) temu
    A oglądalność była lepsza :P
  • Kamilo5 minut(y) temu
    Ja też go nie trawię, do tego stopnia że przestałem oglądać KF. Wiem że większość forumowiczów wyraża inne zdanie, ale dla mnie Brzozowski jest o wiele bardziej do przełknięcia niż Norbi.
  • Kubex4 minut(y) temu
    W ogóle to dlaczego w 2009 roku KF skończyło emisję? Było nadawane z tego co pamiętam o 19 dwa razy w tygodniu, więc oglądalność musiała być bardzo dobra
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Kubex - bardzo dobrze dobrano pasmo, i ta edycja przede wszystkim jest robiona z duszą i pewnym luzem o co trudno było przy wersji z Tyńcem, która była kalką francuskiego "KF".
  • kuc121020044 minut(y) temu
    @DAWIDKI A wiem usunęli z powodu końca i nieprzydłużenia licencji
  • FelciakPL4 minut(y) temu
    @Kubex Skończyła się licencja i mieli robić nową z Szwedesem.
  • DAWIDKI3 minut(y) temu
    Za chwilę "Turboduzi"
  • kuc121020043 minut(y) temu
    @FelciakPL właśnie wiedziałam że przez koniec licencji
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Kubex - w tym czasie zmieniło się kierownictwo Dwójki, które nie przedłużyło licencji. Pierwotnie w listopadzie mieliśmy ujrzeć odcinki z Piekarską (wówczas Lewandowską) i Szwedesem, który miał zastąpić Tyńca - tak się jednak nie stało. Może i dobrze. ;)
  • Kamil19983 minut(y) temu
    Pan Tyniec był świetny, stonowany ale z charyzmą. A Norbi to pajacuje, jakieś uśmieszki straszne do kamery.
  • Kubex3 minut(y) temu
    Na zawsze w pamięci mi zostaną te komentarze Tyńca "ba ba ba bankrut", "proszę państwa, 2000 za spółgłoskę!"
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    Podobnie było dwa lata później z "Gilotyną" Czejarka.
  • FelciakPL1 minutę temu
    A czy Trubadurzy byli już w Szansie na Sukces za Orzecha? Coś mi pamięć świta, że byli.
  • pulkownik1 minutę temu
    Co ciekawe, spot promujący jesienną ramówkę 2009 TVP2 był ze Szwedesem i Piekarską.
  • kuc121020041 minutę temu
    @Kubex mi z obecnej wersji koła z byłym prowadzący ale nie muszę mówić co robił a wiem było to tylko raz na bankrucie
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Kamil1998 - ja mam inne zdanie. Ostatnio Norbi też spuścił z tonu, za to Tyniec przy swoich początkach wręcz irytował niemiłosiernie.
  • Trzeciak1 minutę temu
    Na początku odcinka wyjaśniono powód dlaczego "Szansa" z Trubadurami jest dziś.
  • Trzeciakchwilę temu
    Odcinek nagrano zaraz po wielkanocnym - więc przed śmiercią Krawczyka.
  • FelciakPLchwilę temu
    Kiedy to nakręcili? Może przed śmiercią Krawczyka.
  • Trzeciakchwilę temu
    I od razu perełka - Justyna Steczkowska w odcinku z Trubadurami! :D
  • pulkownikchwilę temu
    Jusia w odcinku z Trubadurami to złoto xD
  • Trzeciakchwilę temu
    @FelciakPL - już dałem odpowiedź. :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się