• Jordi14 minut(y) temu
    Ogólnie w mojej rodzinie późno śluby ludzie biorą w większości..
  • Jordi14 minut(y) temu
    Mało kto przed 30 w tym wieku, bo moje kuzynostwo to większość 21-22-23 lata xD
  • Zdzichu13 minut(y) temu
    Wesela weselami, dzięki temu że nie mam bierzmowania udało mi się uniknąć zostania chrzestnym dobre 5 razy :D
  • dida1231413 minut(y) temu
    @Jordi - dzisiaj przedostatni prapremierowy odcinek Ślubów?
  • Zdzichu12 minut(y) temu
    To jest dopiero oszczędność - żadnych quadów, xboxów, MacBooków czy iPhonów na komunię i innych wydatków :D
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    W tv 11/13 To w Player chyba 12, chyba że pytasz o to czy dziś A nie który :P
  • dida1231411 minut(y) temu
    @Tomasz_B - dzisiaj na Playerze jest 12 to za tydzień jest ostatni.
  • sebastiannn9 minut(y) temu
    Z dniem dzisiejszym zakończyłem matury ;D
  • dida123149 minut(y) temu
    @sebastiannn - wolność 😂😂
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    @sebastiannn i zadowolony jesteś? Jak myślisz, zaliczone?
  • sebastiannn8 minut(y) temu
    I jaka ulga. W końcu trochę odpocznę, bo ostatnie miesiące były nieprzespane. :lol:
  • sebastiannn8 minut(y) temu
    @Tomasz_B Myślę, że zaliczone. Jestem zadowolony, choć zawsze mogło być lepiej :)
  • dida123148 minut(y) temu
    @sebastiannn - ja pamiętam swoje. Jak po ustnym polskim nerwy puściły i była ulga. 😂😂
  • sebastiannn7 minut(y) temu
    Dobrze, że nie miałem ustnych, bo bym nie opanował stresu :lol:
  • Karol7 minut(y) temu
    Pamiętam swój polski ustny. Nie dopuścili mnie xD
  • dida123147 minut(y) temu
    @sebastiannn - ja miałem 4 pisemne i 2 ustne. Zazdroszczę Ci braku ustnych. 😂😂
  • Mat.2123476 minut(y) temu
    Dzisiaj będzie na Playerze 12 odcinek Ślubów i odcinek specjalny.
  • dida123145 minut(y) temu
    @Mat.212347 - specjalny? Ciekawe jaki. 😂😂
  • Karol5 minut(y) temu
    Covidianie selekcjonują społeczeństwo na maturzystów takich z i bez egzaminów egzaminów ustnych 🙂
  • sebastiannn5 minut(y) temu
    Nie wiem jak inni maturzyści uważają, ale według mnie nie sprawdziła się teoria o tym, że to próbne matury są trudniejsze. ;)
  • dida123144 minut(y) temu
    Odcinek specjalny to będzie zbitka wszystkich wydarzeń 3 par od momentu ślubu do podjęcia decyzji (czyli defacto streszczenie wszystkich odcinków od ślubu).
  • Darilla2 minut(y) temu
    @dida12314 to za tydzień finał?
  • Tomasz_B1 minutę temu
    Na Player powinni dać chyba że dadzą rowno z tv
  • Tomasz_Bchwilę temu
    A, nie zauważyłem że do didy kierowane było, pardon :huh:
  • MaciejOlekchwilę temu
    Witajcie w piątek. :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się