• Ogorekdzisiaj, 0:28
    Przerażające, jak się pomyśli o dzisiejszej młodzieży i ich idolach...
  • Ogorekdzisiaj, 0:29
    Dlatego piszę że zbliża się koniec cywilizacji :P
  • Jordidzisiaj, 0:29
    Boże Natalia to nonstop to samo pytanie zadaje. No i jak zwykle 7/11 to było "czy ABC mówi o mnie źle".
  • Jordidzisiaj, 0:29
    Ale szok. Krystian PIERWSZY RAZ zadał sensowne pytanie ;D
  • Kacperdzisiaj, 0:30
    @Tomasz_B Celowo pisałem "TL;DR", bo często jest tu kilka wątków naraz poruszanych (swoją drogą aż się prosi o jeszcze jedno okno czatu, specjalnie pod jakieś seriale, różne show czy inne programy dla eurowieśniaków)
  • Ogorekdzisiaj, 0:30
    Wyrocznia_irl: czy CBA mówi o mnie źle ;D
  • donixxxdzisiaj, 0:31
    @Ogorek ich pierwsza piosenka wydana miesiąc temu ma 40mln
  • Ogorekdzisiaj, 0:31
    A tak na serio, to to pytanie robi się trochę jak WZKA w Kole Fortuny :P
  • Tomasz_Bdzisiaj, 0:32
    A tam w ogóle chłopak rocznik 95 i uważa TV za przeżytek :huh: :(
  • Ogorekdzisiaj, 0:32
    @donixxx Wiem, tłuką ją w RMF Maxxx i Esce i wtedy zmieniam stację :P
  • Jordidzisiaj, 0:32
    Już jest post w HP :)
  • Ogorekdzisiaj, 0:33
    @Tomasz_B :o :(
  • Jordidzisiaj, 0:33
    Mogą namieszać, ale mam wrażenie, że Bibucha z Szymonem po najmniejszej linii oporu pójdą... Bo Krysia trzeba chronić :rolleyes:
  • Jordidzisiaj, 0:33
    W ogóle Krystian na RR w rozpuszczonych włosach. Koszmarnie wygląda...
  • Jordidzisiaj, 0:34
    Klaudia im gada żeby mądrze wykorzystali i namieszali to oni walną chyba kapiszona :rolleyes:
  • Ogorekdzisiaj, 0:35
    Mój rocznik...
  • Kacperdzisiaj, 0:38
    @Ogorek Cóż... W sumie sam nie nadążam za dzisiejszym internetem, ale mniejsza (a już o multiinfluencerach pokroju Rubik czy Wieniawy pisać nie będę, bo nie wyczymie)
  • Ogorekdzisiaj, 0:38
    Cóż, trzeba być sobą i nie dać się zwariować :P
  • Jordidzisiaj, 0:46
    A ja zmykam papa :)
  • Ogorekdzisiaj, 1:07
    Dobranoc wszystkim :)
  • KG2dzisiaj, 1:32
    Tragiczny odcinek Kuby. Natalia niczym szczególnym nie błysnęła, a pozostałych dwóch gości muszę jeszcze rozchodzić... Żenująca to była "rozmowa"
  • KG2dzisiaj, 1:34
    To coś co chyba nazwano piosenką przed wejściem tych chłopaków... Szkodliwy twór
  • KG2dzisiaj, 1:41
    Chociaż jedna rzecz mnie zaskoczyła - Kuba wyraźnie zaznaczył, że nowe piosenki Natalii są słabe według niego i przygryzał jej sporo co do braku hitu i jej wiecznego "rozpoczynania" kariery na serio (chociaż ona nie lubi słowa "kariera")
  • Kacperdzisiaj, 1:52
    Dobranoc
  • MaciejOlekdzisiaj, 2:31
    Ech ci współcześni idole młodzieży... Gdzie to zmierza. A ja rocznik 95 w ogóle nie interesuję się tą ekipą, nie oglądam i dobrze mi z tym. Dobranoc.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się