• Jordidzisiaj, 7:13
    W GW już piszą, że w Polsce jak pojawiają się terminy na każdą szczepionkę inną od AZ to terminy znikają po godzinie, a na AZ jest multum terminów nikt nie chce tej szczepionki xD
  • Jordidzisiaj, 7:14
    W Matce Polce w Łodzi codziennie jest wolnych po kilkadziesiąt terminów na AZ. Do tego sporo ludzi po prostu nie przychodzi mimo że się zapisała.
  • pulkownikdzisiaj, 7:15
    Dziś ostatnie przed przerwą PNŚ Nowakowskiej i Wolnego. Pewnie będzie płacz xD
  • Jordidzisiaj, 7:18
    Na wykopie Insta aż 22 uczestników HP4. Brakuje dwóch facetów podobno choć może tam 22 osoby będą po prostu.
  • Jordidzisiaj, 7:19
    @pulkownik oby tak zakochała się w dziecku, żeby nigdy nie wracać :P
  • Karol55 min temu
    @pulkownik Ramię Ci nie odpada? 🙂
  • pulkownik52 min temu
    @Karol może nie odpada, ale boli
  • Tomaldo Banjo47 minut(y) temu
    u mnie ból w miejscu ukłucia trwał 3 dni
  • pulkownik46 minut(y) temu
    No i nie mam w IKP terminu 2 dawki, tylko na kartce z punktu szczepień, więc zapewne będę musiał tam dzwonić po weekendzie xD
  • Karol45 minut(y) temu
    @pulkownik Również nie mam terminu
  • Karol45 minut(y) temu
    Na kartce mam podany dzień drugiej dawki w lipcu. I tyle 🙂
  • pulkownik43 minut(y) temu
    @Karol i poza ręką żadnych efektów ubocznych? Bo znajomi mówili że noc po AZ to był koszmar, z kim bym nie gadał
  • dida1231432 minut(y) temu
    @Jordi - gdzie? Ona po miesiącu ma wrócić i mieć specjalne warunki do pracy. Nie czytałeś na WP o tym? 😂😂
  • Karol31 minut(y) temu
    @pulkownik Budziłem się w nocy kilka razy, a od 4 do budzika czas mi stanął w miejscu. 🙂
  • dida1231427 minut(y) temu
    Co tak ludzie tej AZ się boją, że na nią się nie zapisują?
  • Karol17 minut(y) temu
    @dida12314 Ja tam widziałem multum osób, które były przed i po mnie na szczepienie AZ 🙂
  • Jordi16 minut(y) temu
    @dida12314 no napierw afera z zakrzepami, a teraz opinie, że po AZ najgorzej ludzie się czują.
  • pulkownik16 minut(y) temu
    No bo generalnie AZ trzepie po 1 dawce a Pfizer/Moderna po drugiej. Na jedno wychodzi :P
  • Jordi15 minut(y) temu
    @Karol w Łodzi fakt faktem masa ludzi dzwoni i pyta o "byle nie AZ" - moja ciotka jest pielęgniarką i codziennie w przychodni mają nawet kilkadziesiąt zapytań.
  • Jordi15 minut(y) temu
    @pulkownik moją mamę po Pfizerze 1 nic nie bolało nawet ręka xD
  • dida1231410 minut(y) temu
    Ja tak jak pisałem : celuję w J&J z tego względu, że chcę mieć jedną dawkę i po kłopocie.
  • Jordi9 minut(y) temu
    @dida12314 tak jak ja xD J&J bo raz i niech spadają :P
  • dida123148 minut(y) temu
    @Jordi - moja siora miała fuksa dzwoniąc na infolinię. 10 czerwca, Wągrowiec, J&J 😂😂😂
  • pulkownik7 minut(y) temu
    A jest w ogóle dostępny ten J&J? Bo podobno mnóstwo poszło na majówkową akcję i ludzie się dzień przed umówionym szczepieniem dowiadują że nie ma szczepionki dla nich
  • dida123145 minut(y) temu
    Ja muszę się dzisiaj kierowniczce w pracy zapytać, czy będą dawać wolne na szczepienie? Chociaż z drugiej strony powinnni. 😂😂

Zaloguj się  •  Zarejestruj się