• Kamilodzisiaj, 14:10
    Tu się nawet ja z tobą zgodzę @DAWIDKI. Konto w portalu pacjenta mam cały czas zapaćkane informacją o covid i nawet chęci przystąpienia do szczepienia nie mogłem zgłosić, tymbardziej nie rozumiem, czemu nie miałbym dostać paszportu :evil:
  • pulkownikdzisiaj, 14:18
    Hahaha, Wezółowa z Rancza prowadzi Magię nagości. No tej to się nikt chyba nie spodziewał :lol: :lol:
  • DAWIDKIdzisiaj, 14:19
    @m1992 na normalne szczepienia jak tężec itd. kwalifikuje lekarz. Nie chciałbym by mnie szczepił np. taki Fiałek co nigdy w zyciu nie szczepił i nie ma do tego uprawnien. Więcej zaufania mialbym do narkomana niż do niego
  • dida12314dzisiaj, 14:20
    @pulkownik - wszystkie nasze typy daleko chybione. Wręcz ślepaki.
  • Poland48 min temu
    @pulkownik A propo seriali to w jednym z seriali TVN'u pojawi się wątek lesbijski i to dosyć niespodziewany.
  • pulkownik47 minut(y) temu
    @Poland po pierwsze nie pojawi się, po drugie - nawet gdyby to co w tym zaskakującego :P
  • Jordi46 minut(y) temu
    @pulkownik właśnie czytam i mam :o
  • Jordi44 minut(y) temu
    TVN to tyle seriali szykuje, że sam się gubię w tym :P Ale wszystko wyjdzie w swoim czasie ;)
  • Poland44 minut(y) temu
    @pulkownik To że tyczyłby się głównej bohaterki serialu i to tego który TVP lubi krytykować - gdyby do tego wątku doszło to Telewizja Polska miałaby już temat do "Wiadomości" i pasek typu: TVN promuje wychowywanie dzieci przez pary LGBT. Nie ogarniętym w temacie mówię że chodzi o Brzydulę 2.
  • atomówka9636 minut(y) temu
    Ogólnie fajnie, że wątek LGBT się pojawi w Brzyduli, tylko pytanie czy fani będą zachwyceni tym lesbijskim shipem?
  • pulkownik34 minut(y) temu
    @Poland co ty pieprzysz, w Barwach Szczęścia jest od kilku lat wątek gejowskiej pary, jeden z pary ma dziecko (już dorosłe) a przez pewien czas obaj panowie się zajmowali małym dzieckiem ich przyjaciółki, bo była w szpitalu.
  • Jordi34 minut(y) temu
    A co? Siostra Ulki się ujawni?
  • Jordi34 minut(y) temu
    Chociaż ona z tym bezdomnym na początku latała...
  • Poland33 minut(y) temu
    @atomówka96 I tak z małżeństwa Uli i Marka zostały już tylko gruzy.
  • Maciej T.33 minut(y) temu
    Dzień dobry ;)
  • pulkownik33 minut(y) temu
    @Jordi - Nie, Maja Hirsch dała fote gdzie całuje Kamińską w usta w F&D i ludzie bez dystansu i bez wiedzy o serialu rozkręcają imbę że hurr durr lesbijki w Brzyduli xD
  • Jordi33 minut(y) temu
    lol
  • Jordi31 minut(y) temu
    Jakbym ja miał wyciągać same wnioski na podstawie insta i FB, to bym w wariatkowie dawno wylądował :P
  • Poland31 minut(y) temu
    @pulkownik Tylko to akurat TVP może ukryć a doczepić się do "Brzyduli 2" przypominając przy okazji swoją nie chęć do TVN i pretensje po Telekamerach.
  • pulkownik30 minut(y) temu
    @Poland daj se spokój ze swoimi wymysłami
  • Poland29 minut(y) temu
    @pulkownik Stąd te hasztagi pod zdjęciem. Sam wątek nie byłby głupi zwłaszcza że już takiego przy "Na Wspólnej" było.
  • pulkownik25 minut(y) temu
    @Poland no strasznie byłby mądry. Dwie kobity które od 300 paru odcinków kochają się w jednym chłopie nagle robią woltę i zostają parą, no po prostu samo życie xD
  • DAWIDKI16 minut(y) temu
    @pulkownik +2137
  • Poland7 minut(y) temu
    @pulkownik Życie potrafi zaskakiwać :D
  • Jordichwilę temu
    357 jak rośnie po stworzeniu portalu z podcastami już blisko 620.000.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się