• kamil2505dzisiaj, 12:10
    @MB89 spoko. Ja mam i nie płacę 200 czy 300zł.
  • MB89dzisiaj, 12:10
    @kamil2505 A ile płacisz za neta?
  • Jordidzisiaj, 12:11
    @pulkownik a podobno obcięli sezon do 6 epów, bo są takie dobre, że liczą, że UU się odbuduje i dostaną kolejny sezon :lol:
  • MB89dzisiaj, 12:16
    @kamil2505 Ja w tych 200 zł ująłem abonament za neta, za play station plus, netflixa oraz najtańszego playera
  • Jordidzisiaj, 12:19
    Bo zrobili 9, ale nagle tydzień temu odwidziało im się i 3 epy zostawili na "ewentualny" 6 sezon xD
  • kamoldzisiaj, 12:23
    Widzę, że Breszka też w UU5, sporo gra XD
  • Jordidzisiaj, 12:26
    @kamol Małaszyński podobno z gołą klatą lata ;D Desperacja twórców włączona xD
  • Karinkabartdzisiaj, 12:38
    Oglądalność El Clásico w C+: 437 706 łącznie w telewizji i internecie.
  • Jordidzisiaj, 12:58
    @Karinkabart czyli w samym necie 130 tysi :o
  • kamol55 min temu
    Omg, włączyłem tak od czapy BrzydUlę po 30-40 odcinkowej przerwie. TRAGEDIA :O :O To jeszcze gorsze jest niż było, a myślałem, że gorzej być nie może.
  • semperadastra52 min temu
    Klaudia Halejcio dała swojej córce na imię Nel, pod wpływem ukochanej lektury "W pustyni w puszczy". Ciekawe, co prof. Gdula na to xD
  • Karinkabart52 min temu
    WP.pl: Rząd rozważa kwietniowe luzowanie obostrzeń. Możliwe otwarcie żłobków i przedszkoli oraz części zamkniętych usług - jeśli trend hospitalizacji będzie spadać.
  • MaciejOlek48 min temu
    Witajcie w poniedziałek.
  • Ogorek48 min temu
    @MaciejOlek Witaj. :)
  • MaciejOlek40 minut(y) temu
    A witaj.
  • Ogorek33 minut(y) temu
    Mnie jakoś wybór Skorży nie przekonuje, przecież jego Lech po mistrzostwie i Pogoń to były koszmary, te drużyny zamykały tabelę, jak odchodził z nich...
  • MaciejOlek31 minut(y) temu
    Z jednej strony było mistrzostwo dla Lecha, a potem jesienią wyrażnie nie szło. No i Pogoń - tu już w ogóle koszmar
  • Trzeciak18 minut(y) temu
    @MaciejOlek @Ogorek - a kiedy Liga Mistrzów dla Lecha? :joy:
  • Trzeciak18 minut(y) temu
    @MaciejOlek - przy okazji witam w nowym tygodniu. :D
  • Ogorek17 minut(y) temu
    @Trzeciak Może do czasu 200-lecia się uda :upside_down:
  • Kamilo16 minut(y) temu
    W Newsweeku mocny wywiad z dr Fiałkiem, jak to antyszczepiowcy wysyłają pogróżki i próbują go zaszczuć. I że cała covidowa frustracja społeczeństwa spada głównie na pracowników frontowych.
  • MaciejOlek16 minut(y) temu
    @Trzeciak - a miło witaj. :)
  • Ogorek16 minut(y) temu
    Na pewno nie z obecnym zarządem z Excela :upside_down:
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    @Ogorek - "Przepraszamy Państwa za wiadome osoby, które puszczają non stop reklamy w trakcie meczów, czy skoków". :joy:
  • kuc1210200413 minut(y) temu
    :o

Zaloguj się  •  Zarejestruj się