• Tomasz_B10 minut(y) temu
    @N-O-R-O-N O zapomniałem o tym na ttv
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Aż wrzuciłem na chwilę
  • Dominik1989110 minut(y) temu
    @pulkownik jeszcze chodziło chyba i ciecia bo w Plebanii dużo aktorów grało i oewnie przez tyle lat grania spore gaże im się nazbierało. Było kilka lat temu mowa o cięciach chyba nawrt w Klanie czy M jak Miłość.
  • pulkownik8 minut(y) temu
    @Dominik19891 chodziło też o kasę, bo firma która robiła Galerię była bardziej "zaprzyjaźniona" z ówczesnym zarządem TVP niż firma która kręciła Plebanię :P
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    A to debil A to narkoman A to uposledzony :o
  • Ogorek8 minut(y) temu
    @pulkownik azapeło :P
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Wziął Koterski go wpizdu i znajomych zwołał ;D
  • Dominik198916 minut(y) temu
    A ja słyszałem, że ta Galeria miała być na Polsacie pod inną nazwą ale przeszła do TVP.
  • pulkownik5 minut(y) temu
    To prawda :)
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    W życiu są..... piękne..... TYLKO CHWILEEEEE
  • pulkownik4 minut(y) temu
    "Galeria" wtedy nazwana "Pasaż" miała być emitowana w Polsacie zamiast "Samego życia". Ale stacja ostatecznie wybrała "Linię życia". Co by nie wybrała, to rezygnacja z Samego życia była poronionym pomysłem.
  • Kamil19983 minut(y) temu
    Pamiętam ten serial, świetna Pietrucha. :)
  • Karol3 minut(y) temu
    Stachursky do dziś mi dudni w głowie 😉
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Scenarzystom kończyły sie pomysły, ale Pierwsza miłość została chyba dzieki nazwie.
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Zostawił go samego ;D
  • atomówka962 minut(y) temu
    @Karol Mi tak samo.
  • Kamil19982 minut(y) temu
    @Dominik19891 Dopóki nie spadnie poniżej 1M to będą dalej ciągnąć. :D
  • pulkownik2 minut(y) temu
    Po zakończeniu emisji klapy "Linia życia" Terentiew obiecywała w tym paśmie paradokument albo teleturniej a i tak przez ponad 8 lat emitowali powtórki Kiepskich :P
  • Karol1 minutę temu
    Piosenka do "SŻ" była jedną z lepszych Stachurskiego 🙂
  • Ogorek1 minutę temu
    A stanęło na "Gościu Wydarzeń" :P
  • Karol1 minutę temu
    Ostatnio sobie nawet puszczałem na YT 🙂
  • Tomasz_B1 minutę temu
    O misiek O alko i narko
  • Dominik19891chwilę temu
    Stachursky w tym Piosence był super. A ja go ogólnie nie lubie ze wzgledu na chrype. A w Sami życie super wyszedł.
  • Kamil1998chwilę temu
    LŻ jak widzę średnią 2,02M. Wtedy klapa a dzisiaj by mówili o sukcesie...
  • Dominik19891chwilę temu
    tej*

Zaloguj się  •  Zarejestruj się