• Trzeciak37 minut(y) temu
    @KG2 - w nocy z 22 na 23 maja o 1:00 będziemy już znać.
  • Trzeciak35 minut(y) temu
    @KG2 - ale poważnie - złe opinie o występie Polski i brak awansu do finału ulubieńca Kurskiego może mocno zaboleć.
  • Trzeciak35 minut(y) temu
    @Kamil1998 - w wątku o Eurowizji jest. :)
  • Kamil199834 minut(y) temu
    @Trzeciak Dzięki. A możesz mi jeszcze odpowiedzieć o piosence Magdaleny? ;)
  • Trzeciak30 minut(y) temu
    @Kamil1998 - szczerze - pomijając różne awarie, jakie stały się 10 lat temu, to nie dziwię się, że piosenkę Tul spotkało to co spotkało. Mając dużo mniejszą wiedzę o Eurowizji wówczas - przeczuwałem, że znów wylecimy po półfinale - piosenka była równie nijaka co "Ride", na dodatek Tul na live fałszowała i to mocno (choć kto wie, czy to nie kwestia odsłuchu). A że skończyliśmy ESC 2011 roku na przedostatnim miejscu w stawce (jako ostatni w półfinale), no to już było tym bardziej przykre.
  • Trzeciak29 minut(y) temu
    P. S. Gorzej od nas na ESC 2011 poradziła sobie tylko... Holandia. :D
  • Tomasz_B28 minut(y) temu
    Nie ma czegoś takiego jak Holandia :lol:
  • Trzeciak26 minut(y) temu
    @Tomasz_B - wiem, że chodzi o Niderlandy, ale kraj tulipanów, ojczyzna Rinkego Rooyensa, "Big Brothera" i "The Voice" nie zabroniła używania tej nazwy. :D
  • Kamil199826 minut(y) temu
    @Trzeciak Dzięki śliczne. Ja się jednak spotkałem z opinią, że piosenka fajna i ciekawa wpadająca w ucho a szansę były. ;)
  • Trzeciak23 minut(y) temu
    @Kamil1998 - biorąc pod uwagę, że w 2011 Eurowizja była dużo bardziej politycznym Konkursem (co prawda mniej niż w 2008 roku, ale jednak), to tym bardziej nie spodziewałem się większego sukcesu na Konkursie.
    "Choć nie brak opinii...." ;D
    A w pasku "Poseł Platformy, mieszkania i skandal". ;D
  • Karinkabart21 minut(y) temu
    Tabelka ile poszczególne media dostały pieniędzy od rządu na promocję szczepień. https://small-eod.siecobywatelska.pl/media/CIR.WOAIP.1510.207.2021.AK_KANCELARIA_PREZESA_RADY_MINISTR%C3%93W_Narodowy_Program_Szczepie%C5%84_-_kampanie_reklamowe_-_odp._na_wniosek_epuap22.04.2021.pdf
  • Kamil199821 minut(y) temu
    @Trzeciak Rozumiem. A jak oceniasz pomysł homoseksualnej wersji Kawalera do wzięcia?
  • Trzeciak20 minut(y) temu
    Carola, która Szwecji dała trzecie trofeum Eurowizyjne na Konkursie w Rzymie w 1991 roku przekaże punkty szwedzkiego jury podczas finału 22 maja..
  • Trzeciak20 minut(y) temu
    @Kamil1998 - nie mam nic przeciwko. :)
  • Kamil199819 minut(y) temu
    @Trzeciak :) Czytałeś może o aferze w Kanapowcach?
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    @Kamil1998 - nie.
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    Teraz przeczytałem. No cóż - niektórzy nie dojrzeli na odbiór comming outu.
  • Asjata4 minut(y) temu
    Cześć :)
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Trzeciak od razu jak go pokazali to wiedziałem, że jest LGBT ;) A jeden z uczestników mam nadzieję że został dyscyplinarnie karnie wywalony z zakazem występowania w JAKIMKOLWIEK programie stacji z stajni DCTVN.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Asjata gotowy na EMOŁSZYN? ;D
  • Asjata2 minut(y) temu
    @Jordi Oczywiście :D
  • Jordi1 minutę temu
    Jak mi wytną chociaż sekundę Ewki to uduszę... 4 minuty uratowały drugą połowę popłakałem się na samolociku 🤣
  • Asjata1 minutę temu
    @Jordi Uwielbiam jak ona sobie z nich i z siebie robi jaja ;D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się