• mChat
  • Alek122420 minut(y) temu
    Tak, bo napisał że TVP to dom skoków i obecna sytuacja jest polityczną fanaberią
  • Trzeciak20 minut(y) temu
    @Alek1224 - ale tą fanaberię rozpętała Zjednoczona Prawica i Kurski. :lol:
  • kacper310020 minut(y) temu
    żenujący jest ten szkolnikowski :lol:
  • Darilla19 minut(y) temu
    A dziś się przekonamy czy ktoś dołączy do grona zaszczytnych czy nielubianych zwycięzców w tym sezonie :P
  • Karol19 minut(y) temu
    Nowo zarejestrowani użytkownicy uzyskali możliwość pisania na czacie, jak również dostęp do archiwum. Niezalogowani goście mogą czytać czat na stronie głównej forum.
  • Karol19 minut(y) temu
    Jeśli nie będzie to psuć serwera, to funkcjonalność pozostanie.
  • Alek122418 minut(y) temu
    No mówię, naplute w twarz Sebastiana Szczęsnego
  • Kisik9418 minut(y) temu
    :)
  • Alek122417 minut(y) temu
    Wybitny dyrektor, pracodawca Mareczek
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    @Darilla - myślę, że taki "nielubiany" zwycięzca jak w zeszłym roku Ochman to nie będzie, ale dzisiejszy triumfator raczej moim ulubionym nie będzie, jak dla mnie są Gałuszewska czy Szemplińska.
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    No i poniekąd finał "Voica" zaczyna cały grudniowy Kura Fest. xDDD Jutro to piki za polskim murem będą szaleć. :twisted:
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    ulubionym nie będzie - jak Gałuszewska czy Szemplińska. :huh:
  • Tomasz_B14 minut(y) temu
    Myślałem że właśnie lubisz szempli :huh:
  • Trzeciak12 minut(y) temu
    Biorąc jutrzejszy koncert uwagę - mam nadzieję, że nagrodę główną dziś wręczy ktoś inny niż Kurski, tym bardziej, że jego wystąpienie rok temu wywołało skandal i wcale nie chodziło tu o chwalenie się ofertą TVP. Część na pewno dobrze pamięta o co chodziło.
  • Alek122411 minut(y) temu
    Ja sobie i państwu życzę żeby Kurska ekipa wyleciała z TVP w 2022
  • Manieq10 minut(y) temu
    @Alek1224 Jeszcze lepszy byłby wylot w starym, 2021 roku ;)
  • Alek122410 minut(y) temu
    Do tego już nie dojdzie niestety
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @Alek1224 - tego też bym życzył (bo ten rok dla TVP jest wręcz fatalny), ale pewnie Kurski i spółka zostaną przynajmniej do 2025 roku.
  • Alek12248 minut(y) temu
    Jak będą wybory w 2022 to wcześniej
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @Alek1224 - ale wątpię by opozycja je wygrała, jeśli tak szybko odbędą się wybory.
  • Alek12245 minut(y) temu
    @Trzeciak - patrząc na kuluary Wiejskiej jest to bardziej możliwe niż np. rok temu
  • jas065 minut(y) temu
    Też chciałbym. również Wyrzucenia Holeckich, Rachoniów, Ogórków...
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Alek1224 - tak samo możliwe jak rok, dwa i trzy lata temu. Niestety, póki pewnego właściciela kotów mocno zadowala to jaka nawalanka jest w Info 24 godziny na dobę z punktem kulminacyjnym o 19:30, to skończy się tylko na pogłoskach.
  • Alek1224chwilę temu
    @Trzeciak - większość była wtedy pewna a teraz właściciel kota musi negocjować z każdym posłem a partia się rozłazi. Jest tym zirytowany i może wywrócić stolik
  • Trzeciakchwilę temu
    @Alek1224 - teraz kłopot mają z pewnym wiceministrem.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się