• pulkownik32 minut(y) temu
    @Jordi no on jest w typie pań 50+ no i Kuca oczywiście :D
  • Abbott32 minut(y) temu
    @Jordi w końcu jest gwiazdą standardowego pasma daytime :D
  • Darilla32 minut(y) temu
    @pulkownik nie no moja mama również była zakochana w brzozowskich do tego stopnia, że jak tylko gdziekolwiek śpiewał to kazała siedzieć cicho i wpatrzona była jak w obrazek, a jak wczoraj zobaczyła fragment z próby to się załamała i kazała to wyłączyć
  • Tomasz_B32 minut(y) temu
    @Darilla :o
  • Dominik1989132 minut(y) temu
    :twisted:
  • Jordi31 minut(y) temu
    Moi rodzice mieli do niego stosunek obojętny... do Seniora :lol:
  • Dominik1989130 minut(y) temu
    Może była zakichana w jego śpiewie, ale po Eurowizji sie odkocha :twisted:
  • Tomasz_B30 minut(y) temu
    obojęty :huh:
  • Jordi30 minut(y) temu
    "Zamknij ten r*j w końcu!", "Kto go tam wpuścił?", "Ale on p*****i cały czas!" :lol:
  • Dominik1989129 minut(y) temu
    Jakbym swego ojca słyszał.
  • Abbott29 minut(y) temu
    Ja wczoraj wieczorem jak byłem u mamy, to też puściłem jej to audio z próby. Powiedziała "Słychać, że po covidzie" XD
  • Dominik1989129 minut(y) temu
    On to tylko z piosenkarzy tylko Boysa uwarza.
  • Darilla28 minut(y) temu
    ,,to taka pioseneczka łubudududu tralalalla lallalala llala jak na tych wakacyjnych koncertach'' i tu się z nią zgodzę
  • Dominik1989127 minut(y) temu
    :twisted:
  • Abbott27 minut(y) temu
    Finowie pokazali pełen profesjonalizm. Występ ponoć kojarzy się z najlepszymi występami nagród MTV w latach 90.
  • Abbott27 minut(y) temu
    Awans Finów, to formalność
  • Dominik1989125 minut(y) temu
    Więcej się podkochuje babek w tym co prowadzi Postaw na milion niż w Brzozie.
  • Jordi25 minut(y) temu
    Finowie kopia z preselekcji, ale bardzo dobrze zrobiona. Według obserwatorów pewniak do finału i może walczyć o TOP10, bo się wyróżnia.
  • dida1231419 minut(y) temu
    Siemka. Coś ciekawego się wydarzyło? 😂😂
  • Abbott18 minut(y) temu
    @dida12314 Heloł Jułrop. Tak. Edyta Górniak na insta się załamała tym, że Marysia Sadowska się zaszczepiła :)
  • Dominik1989117 minut(y) temu
    :o
  • Dominik1989115 minut(y) temu
    W takim wieku jest, że powinna blisko 50 takie osoby powinny się szczepić są najbardziej narażone.
  • dida1231411 minut(y) temu
    Oregano niech sobie zażyje 😂😂😂
  • Dominik198916 minut(y) temu
    Górniak woli umrzeć niż się zaszczepić ^-^
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Może, się boi igieł jak ja :rolleyes:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się