• J-Will22 minut(y) temu
    Przy Weganiźmie cierpią roślinki, które są wyrywane z ziemi i pozbawiane tym samym życia. Change my mind.
  • pulkownik22 minut(y) temu
    Najlepiej to żywić się energią słoneczną jak Jaca Stachurski :D
  • Kamil199822 minut(y) temu
    Nie jestem trollem. I proszę mnie tak nie nazywać. Fajnym chłopakiem jestem. @kacper3100 Dzięki ale umiem się bronić sam. :)
  • DAWIDKI22 minut(y) temu
    Jestem ciekaw jakie widoki z pogrzebu dzisiaj pokażą główne media - czy stonowane czy też będą hienami i pokażą płaczącą wdowę na trumnie...
  • DAWIDKI21 minut(y) temu
    Mowa o głównych wiadomościach.
  • kacper310021 minut(y) temu
    @Kamil1998 to świetnie :)
  • J-Will20 minut(y) temu
    @pulkownik jak widać skutecznie, zobacz jak Stachursky schudł xD
  • pulkownik20 minut(y) temu
    @DAWIDKI no za chwilę pierwszy sprawdzian - Teleexpress.
  • Kamil199819 minut(y) temu
    @kacper3100 Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
  • DAWIDKI19 minut(y) temu
    @pulkownik WP i Pudel już wrzuciły leżącą na trumnie wdowę... po takim czymś aż popieram PiS w sprawie medialnego podatku
  • DAWIDKI19 minut(y) temu
    Hieny zasługują na najwyższy podatek z puli
  • pulkownik17 minut(y) temu
    @DAWIDKI gwoli ścisłości, Pudel należy do WP. No miejmy nadzieję że reszta mediów zachowa resztki kultury.
  • DAWIDKI16 minut(y) temu
    @pulkownik zaczekajmy jeszcze, bo znając Polsat to spodziewam się hienowatości :/
  • J-Will16 minut(y) temu
    Nie w 2021. Teraz liczy się akcja sensacja, więc wyciągną jak najwięcej zdjęć typu wdowa nad trumną
  • pulkownik15 minut(y) temu
    Wiesz, mnie to z jednej strony oburza, ale z drugiej - jakoś bardzo nie dziwi. Gdyby ludzie nie chcieli takich rzeczy oglądać, to by media nie puszczały tego typu zdjęć w świat. A jesteśmy narodem który kocha plotki i zaglądanie sąsiadowi przez okno :P
  • kacper310015 minut(y) temu
    wprowadźmy podatek medialny, bo WP zachowało się nieodpowiednio. Niech inne media też cierpią z tego powodu. No bardzo ciekawe rozumowanie.
  • DAWIDKI14 minut(y) temu
    @pulkownik przecież janusze nagrywały też to... @kacper3100 tak - które "wolne media" dzisiaj powiedziały, że mamy więcej ozdrowieńców od zakażeń na grafice? Zadne
  • pulkownik14 minut(y) temu
    Natomiast największym winowajcą jest telewizja która realizowała transmisję z pogrzebu czyli TVP. Jak pisałem - realizator, który pokazywał wielokrotnie Ewę Krawczyk jest albo idiotą albo skurwysynem. Obawiam się, że to drugie.
  • DAWIDKI13 minut(y) temu
    prócz TVP of course bo pokazują
  • DAWIDKI13 minut(y) temu
    @pulkownik Janusze i Grażyny z telefonami to samo robiły :)
  • DAWIDKI12 minut(y) temu
    Na całe szczęście TeX tego nie pokazał, więc na razie jest takt
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Arsen 220 w górze, pięknie ;D
  • DAWIDKI4 minut(y) temu
    Wiadomo czemu od 22.04 są powtórki 1z10?
  • Kamo8753 minut(y) temu
    Chyba ktoś ma na planie wirusa i mają przerwę
  • Kamil1998chwilę temu
    Będzie chyba powtórka piosenki Sade w TTBZ.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się