• Dominik1989117 minut(y) temu
    Do soboty Buk cztery razy jeszcze zmieni zwycięzce ^-^
  • Jordi17 minut(y) temu
    "Z Warszawy do Rotterdamu jedzie się autostradą, 1,2 tys. km na Poznań i Berlin, prosto jak po sznurku. Droga Rafała Brzozowskiego do eurowizyjnego półfinału była dłuższa i znacznie bardziej kręta – wiodła od wesel przez zapaśniczą matę, popularny talent show i korytarze TVP."
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    @Jordi - wiesz, że OGAE już ostro krytykuje artykuły "Wyborczej"? Nie dziwię się. ;)
  • Jordi15 minut(y) temu
    Bardzo dobry artykuł o liżotyłkowaniu Kurze i o marnej karierze muzycznej ;)
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    Brawo OGAE!
  • Jordi15 minut(y) temu
    @Trzeciak bo są głupi. Weź oni nawet jak na 1 próbie tragedia była, to nie pisnęli słówkiem o wokalu...
  • Jordi13 minut(y) temu
    Już nawet DE spasował...
  • Jordi13 minut(y) temu
    Ale oni to jest totalne przegięcie.
  • jas0612 minut(y) temu
    Jeju spóźniłem się o dzień
  • jas0612 minut(y) temu
    Kampania wyborcza
  • Jordi11 minut(y) temu
    GW napisała PRAWDĘ, którą każdy zna i widzi.
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Jordi - no nie, ale z tym "Dobrze, że Rafał ma obok siebie covida", to OGAE ma rację.
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    Zresztą OGAE to taki fanklub każdej narodowej delegacji. ;)
  • Jordi11 minut(y) temu
    Że to marnej jakości piosenkarz z OGROMNYM wybujałym totalnie ego ;)
  • Jordi10 minut(y) temu
    I że na Woronicza ludzie wprost mówią, że WYBŁAGAŁ ESC u Kurskiego, a info o "wyborze spośród wielu" to pic na wodę...
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    @Jordi po prostu wierzy w siebie jak martin fourcade
  • Abbott9 minut(y) temu
    @Trzeciak co innego wspieraniereprezentanta, a co innego zaklinanie rzeczywistości.
  • Jordi7 minut(y) temu
    @Tomasz_B tylko Fourcade mimo bycia totalnym bucem był, ale bardzo dobrze robił to co robił ;)
  • Jordi7 minut(y) temu
    @Abbott dokładnie. Ja nienawidzę Brzozy, ale przykro mi, że jesteśmy kandydatami do ostatniego miejsca.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Jordi - to znaczy prawdopodbnie to nie Kurski bezpośrednio przytwierdził Brzozę do Rotterdamu, nie bezpośednio, ale nie da się ukryć, że Dobrowolski u niego jest większym ulubieńcem od Smugi. ;)
  • Jordi6 minut(y) temu
    Natomiast nie będę słodzić człowiekowi, który tragicznie śpiewa, fałszuje, zasłania go pirotechnika i jak to określają dziennikarze z zagranicy "bije od niego sztuczność".
  • Abbott4 minut(y) temu
    Pytanie OGAE do Sikory "Jaka była twoja droga do komentowania Eurowizji?" Serio? Co to za pytanie? No wyje*ali Orzecha :rolleyes:
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Abbott wywiad z Brzozą widziałeś?
  • Jordi2 minut(y) temu
    Wiwi o NIEBO lepszy zrobiło z Rafałem, a OGAE pytania o tyłku Maryni...
  • Abbott1 minutę temu
    @Jordi po tym jak Brzoza stwierdził, że jego piosenka zyskuje na żywo to stwierdziłem że nie będę śledził jego wypowiedzi :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się