• Alek122443 minut(y) temu
    Czyli wygląda to tak że ktoś z dużych gigantów puścił dziś przeciek do mediów żeby w burdelu to znaczy w UEFA był pożar i na pewno jutro na KW działacze zagłosowali za
  • Jordi42 minut(y) temu
    Jednak 3/3 WYGRAŁY!
  • Jordi42 minut(y) temu
    Pojadą na Karaiby z tego co zrozumiałem.
  • Ogorek41 minut(y) temu
    @Jordi Fajne to, dużo lepsze niż na WP :)
  • Jordi40 minut(y) temu
    @Ogorek mówiłem ;)
  • MaciejOlek39 minut(y) temu
    No to Jordi witaj w teamie, bo ja też oglądam UK i też mi przypadło do gustu. :)
  • Tomaldo Banjo39 minut(y) temu
    Nie wiem, czy taki Messi lub Ronaldo będą ryzykować bana na grę gdziekolwiek
  • Jordi39 minut(y) temu
    I na końcu plansza produkcja Thames i Naked należące do Fremantle. Dla BBC we współpracy z CJE&M - twórcą formatu z Korei największym medialnym koncernem tamtejszym :)
  • Tomaldo Banjo38 minut(y) temu
    bo UEFA i FIFA grożą banem totalnym
  • Jordi38 minut(y) temu
    No szybko zleciały te dwa odcinki.
  • Jordi37 minut(y) temu
    Niewymagający specjalnego myślenia format, który jak jest dobrze zrobiony, daje całkiem sporo frajdy :)
  • Jordi36 minut(y) temu
    U nas TVN mógłby go dać w poniedziałki lub środy o 21:30, a Polsat we wtorki lub piątki po 20:00. Zresztą dla mnie ten format bardziej pasuje do Polsatu.
  • Jordi36 minut(y) temu
    Byle nie kura, bo Brzoza poprowadzi, a panel to będą gwiazdki Kury czyli murowana totalna wielka klapa dekady...
  • Jordi35 minut(y) temu
    Ale BBC super trafiło z doborem osób do panelu :)
  • Tomasz_B33 minut(y) temu
    Nudy ten wyścig
  • Jordi33 minut(y) temu
    Na Insta HP jest scena z jutrzejszego epa i Bibucha na cały Hotel "ja pier....ę" :lol:
  • Tomasz_B32 minut(y) temu
    Co to bibucha :huh:
  • Jordi31 minut(y) temu
    I lektor "Olka płonie, alarm przeciwpożarowy" :lol:
  • Jordi31 minut(y) temu
    @Tomasz_B Bogusława vel. Bibi vel. Bibucha.
  • Tomasz_B29 minut(y) temu
    O jaka ładna dziewucha :huh:
  • Ogorek22 minut(y) temu
    Real remis a Atletico wygrało
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    Walka tam pomiędzy 4 teamami ładna
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Palou!
  • Ogorek8 minut(y) temu
    Padło im na chwilę ale na szczęście po wyścigu ;D
  • KG27 minut(y) temu
    Usta Usta bardzo słabe. Włączyłem pierwszy odcinek poprzedniej serii i nie dotrwałem do końca

Zaloguj się  •  Zarejestruj się