• Medyk24dzisiaj, 11:09
    A było to w ramach promocji "To był rok", szkoda, że nikt tam nie ogarnął iż dziś programu nie będzie. :rolleyes:
  • MaciejOlekdzisiaj, 11:16
    Witajcie. :)
  • jas06dzisiaj, 11:22
    Narodowe Czytanie Pisma Świętego? Że co? Niech przeczytają Konstytucję RP.
  • FelciakPLdzisiaj, 11:23
    @jas06 Narodowe Czytanie Pisma Świętego jest dobrowolne. Ale i promuje katolicyzm.
  • Tomasz_Bdzisiaj, 11:25
    Szczepionki też są dobrowolne NIBY :lol:
  • jas06dzisiaj, 11:36
    W sumie lepiej by było gdyby szczepienia były obowiązkowe...
  • Dominik19891dzisiaj, 11:47
    :o :o
  • dida1231454 min temu
    Widzieliście nowy sondaż dla WP? 😊😊
  • Tomasz_B52 min temu
    Ja nein
  • bucik1141 minut(y) temu
    "Skazana" w Playerze zadebiutuje w sierpniu.
  • pulkownik37 minut(y) temu
    Ogladam wczorajsze PC. Janiak mało że jest kiepskim prowadzącym to jeszcze jest niesympatyczny dla uczestników.
  • Tomasz_B33 minut(y) temu
    Ja o tej 13 35 obejrzę raczej
  • jas0625 minut(y) temu
    30% dla PiSu to i tak za dużo...
  • Jordi16 minut(y) temu
    @pulkownik on jest tragiczny. Nawet Co Za Tydzień nie chce mi się włączać po tym co tu sobą reprezentuje...
  • pulkownik15 minut(y) temu
    Konkurencja z wodą na zwiastunie wyglądała tragicznie a wyszła...wzruszająco :D Rubik jest totalnie odklejony i myśli tylko o sobie.
  • Jordi12 minut(y) temu
    Pakosa z Iką ❤️❤️❤️❤️❤️
  • pulkownik11 minut(y) temu
    Gruszka... :rolleyes: :rolleyes:
  • tv_fan8 minut(y) temu
    siemanko:) ja tak z innej beczki, czy Kura przełożył już po raz n-ty film Stankiewiczowej i obejrzymy To był rok czy jednak puszczą te jej wypociny?
  • pulkownik8 minut(y) temu
    @tv_fan wypociny, niestety
  • Jordi8 minut(y) temu
    No wkurzenie Gruszkowej to był duży zaskok :o Ona do tej pory była oazą spokoju.
  • pulkownik7 minut(y) temu
    @Jordi bardzo emocjonalnie zareagowała, ale Piotrek też się nie popisał xD
  • Telewizja23 minut(y) temu
    Czy żałobne logo TVP Polonia w 4:3 było obniżane nieco podczas każdej żałoby narodowej?
  • Jordi3 minut(y) temu
    Ale na Pakosach prawie łezka mi poleciała ❤️
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Uuu, za tydzień będzie ostro :D
  • Jordi1 minutę temu
    @pulkownik tylko obawiam się że jak będą tak stać 50-60 minut to prócz paru "momentów" będzie nuda... Obym się mylił.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się